Relacja ze spotkania świątecznego Absolwentów

W poniedziałek, 11 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie naszych absolwentów. Na spotkanie przyszło ponad 130 osób, co było rekordowym osiągnięciem, jeżeli chodzi o frekwencję na spotkaniach świątecznych organizowanych przez stowarzyszenie absolwentów.

Oprócz absolwentów programów MBA organizowanych przez UW, na spotkanie dołączyli też absolwenci innych programów MBA z Warszawy (WEMBA z SGH, MBA z Akademii L.Koźmińskiego i PAN).

Było mnóstwo prezentów i zabaw, okazji, aby spotkać się ze znajomymi. Podczas spotkana zbierane były pieniadze na szlachetny świąteczny cel!

Asolwenci planują aby do corocznego kalendarza wpisane zostały świąteczne spotkania absolwentów MBA UW, a także innych programów MBA z Warszawy.