Sesja Informacyjna 24 kwietnia 2014

Zapraszamy na sesję informacyjną dla kandydatów na nową edycję, 2014/15, Programu Executive MBA@UW, która odbędzie się w czwartek, 24 kwietnia 2014, w godz. 17.00 - 18.00,  na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3, Warszawa, Budenek B, Aula 205

Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor Programu Executive MBA@UW. Po spotkaniu, o godz. 18.00, zapraszamy na wykład prof. Micheal'a Pratt'a  poświecony przywództwu oraz zachowaniom w organizacji, zorganizowany w ramach cyklu spotkań Stowarzyszenia Absolwentów Naszego Programu.

Zainteresowany? Zarejestruj się na spotkanie!

Formularz rejestracyjny

Dodatkowych informacji udziela:

Marcin Rostkowski, [email protected], , tel.  +48 22 625 32 83.