Sesja informacyjna dla kandydatów 12.II.2015

Najbliższa sesja informacyjna dla kandydatów na XXIII edycję Programu Executive MBA  odbędzie się

12 lutego 2015, g. 18.00

w siedzibie MCZ UW: ul. Nowy Świat 4, Warszawa, II piętro, sala 200.

Sesje trwają około półtorej godziny i są prowadzone przez dr Tomasza Ludwickiego, Dyrektora programu executive mba@uw, który szczegółowo omawia przedmioty programu i ich wykładowców. Opowiada także o specyfice studiów MBA oraz podpowiada, jak wybrać najlepiej dopasowany do własnych potrzeb program. Przedstawia także zagraniczne sesje wyjazdowe, które są nieodłącznym elementem programu executive mba@uw.

W sesjach informacyjnych biorą także udział absolwenci poprzednich edycji, którzy opowiadają o studiach z perspektywy studenta, doradzają w jaki sposób pogodzić studia z pracą zawodową oraz przedstawiają jakie znaczenie miało ukończenie programu dla ich kariery zawodowej.

Sesje informacyjne mają zawsze interaktywny charakter, a zadawanie pytań w trakcie ich trwania jest mile widziane.

Serdecznie zapraszamy !!!

Rejestracja na spotkanie