Dr. Tomasz Ludwicki, Dyrektor Programu Executive MBA@UW, wyjaśnia strategiczną wartość Programu:

Oferowana wartość Programu

Dziś edukacja menedżerska to nie tylko wiedza, ale przed wszystkim umiejętność inspirowania i motywowania do działania, a także przekuwania koncepcje w funkcjonalne rozwiązania.

Nasz executive mba@uw oparty na najlepszych amerykańskich wzorcach i wzbogacony o ponad 20 lat doświadczeń na polskim rynku daje możliwość zmierzenia się z wyzwaniami zarządzania organizacjami dla najwyższej i średniej kadry kierowniczej z najlepszych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z naszej części Europy. Przede wszystkim dzięki MBA zdobędziecie solidną, aktualną i praktyczną wiedzę w wielu praktycznych dziedzinach - od zarządzania zaczynając a na finansach kończąc. To jest to, czego studenci i ich organizacje oczekują i za co płacą.

Po drugie staramy się, aby ten program był doświadczeniem zdobywania wiedzy. Serie debat i dyskusji pomiędzy uczestnikami oraz wykładowcami stają się momentami spotkania refleksji teoretycznej z wiedzą praktyczną, niezbędną w dzisiejszym rozwijającym się w zawrotnym tempie świecie. A wszystko to odbywa się w przyjaznej i twórczej atmosferze.

Na koniec pragniemy podkreślić, iż jesteśmy świadomi, że udział w takim programie oznacza niekiedy wielką inwestycję czasu, emocji, wiedzy i pieniędzy a przede wszystkim oczekiwań i aspiracji. I właśnie dlatego dołożyliśmy i nadal dokładamy wszelkich starań by ten program był przyjemnym i integrującym interpersonalnym doświadczeniem, które owocuje w życiowe przyjaźnie i rodzi zaufanie między uczestnikami.

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl