Wirtualny Business Mixer - Biznes w czasie pandemii – wyniki badań polskich firm w czasie COVID - 31 marca 2021 godz. 17:00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW oraz Dyrektor MCZ WZ UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne wirtualne spotkanie –

“Biznes w czasie pandemii – wyniki badań polskich firm w czasie COVID”.

Tematem webinaru będzie pionierski program badań nad adaptacją polskich firm do pandemii. Od początku pandemii do chwili obecnej zostało przeprowadzonych 5 tur badań. O interpretacji wyników i zauważonych trendach dowiedzą się więcej uczestnicy webinaru.

Poniżej link do artykułu dotyczącego piątej tury badań:

Biznes w czasie pandemii – raport z piątej tury badania - Opinie - rp.pl

Prelegentem webinaru będzie prof. dr hab Krzysztof Obłój – profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz ALK, wieloletni dyrektor Executive MBA na UW:

Wykładowca na wielu uczelniach na całym świecie (Bodo Graduate School of Management in Norway, ESCP-EAP w Paryżu, IEDC Bled School of Management i Henley-on-Thames Management College w Wielkiej Brytanii, University of Illinois at Urbana Champaign, CCSU, Duquesne University, Yale University, Tel Aviv University, Copenhagan Business School, Sun Yat- sen University w Chinach.

Członek wielu rad nadzorczych największych firm w Polsce.

Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Był prezydentem stowarzyszenia European International Business Association, członkiem Strategic Management Society, członkiem American International Business Academy.

Data i godzina: 31 marca 2021, godzina 17:00

Miejsce: ZOOM

FORMULARZ REJESTRACYJNY NA DOLE STRONY

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partnerzy:

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. - w wysokości  150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek