Aleksander Sosnowski, Dyrektor Krajowy ds. Systemów Informatycznych, Dyrektor Krajowy ds. Jakości i Doskonałości Operacyjnej, ABB, Absolwent XXIII Edycji

Większości z nas, którzy decydują się na wybór i podjęcie studiów MBA przyświecają cztery główne cele: pogłębienie wiedzy teoretycznej z zakresu ekonomii i szeroko rozumianego biznesu, jej usystematyzowanie, poznanie ciekawych ludzi z różnych branż oraz przeżycie fajnej przygody. Nie różniłem się znacząco od większości studentów i dokładnie z takim nastawieniem rozpocząłem studia Executive MBA na Uniwersytecie Warszawski.

Po okresie półtorej roku spędzonym przy ulicy Nowy Świat mogę z dużym przekonaniem stwierdzić – nie pomyliłem się. Wszystko to czego oczekiwałem od szkoły, wykładowców, koleżanek i kolegów było mi dane aż w nadmiarze. Jednak intensywność zajęć oraz wysokie oczekiwania od studentów przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jeżeli nie jesteście przygotowani na spędzenie wielu godzin i weekendów w szkole, pracę wieczorami i niejednokrotnie w nocy – odpuście sobie - to nie te studia i nie ta uczelnia. Naprawdę ciężko jest pogodzić wyzwania biznesowe związane z pracą, z trudami studiowania, przygotowaniami do zajęć i egzaminów. Ale finalnie naprawdę warto. Moment po obronie projektu końcowego, wspólne imprezowanie po zajęciach, czy w trakcie wyjazdu do Indii na pewno długo pozostaną w mojej pamięci (mam nadzieję, że zdobyta wiedza też :) ).

WRÓĆ DO OPINII