Janusz Buława – Sekretarz Generalny, Członek Zarządu, CFO, Eiffage Polska Budownictwo S.A., Absolwent XX Edycji

Kilkanaście lat doświadczenia zawodowego w różnych krajach i na różnych stanowiskach w międzynarodowej korporacji skłoniło mnie do zastanawiania się, czy aby na pewno moja wiedza i umiejętności są adekwatne do coraz trudniejszych wyzwań stawianych przez otoczenie ekonomiczno-biznesowe. Zdecydowałem się więc na wzięcie udziału w programie Executive MBA, wiążąc z tym nadzieje na bezpośredni kontakt z praktykami biznesu, ekspertami w różnych dziedzinach oraz menadżerami mierzącymi się na co dzień z podobnymi wyzwaniami, z jakimi ja musiałem się mierzyć – liczyłem głęboko na to, że będą to dla mnie doświadczenia pełne inspiracji, pozwalające na weryfikację swojego punktu widzenia oraz czerpanie z doświadczeń wielu ludzi.

Program WIEMBA spełnił wszystkie moje oczekiwania – zajęcia z doświadczonymi poprzez kontakty z biznesem wykładowcami oraz praca w grupach nad rozwiązaniem problemów z różnych obszarów funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa okazały się doskonałą okazją do poszerzenia własnych horyzontów, upewnienia się co do podejmowanych wyborów czy też uświadomienia sobie własnych błędów. Wyjątkowo utkwiły mi w pamięci zajęcia z negocjacji, marketingu oraz podstaw teorii behawioralnej. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było to, iż we wszystkich modułach programu zetknąłem się z problemami znanymi mi z wcześniejszej praktyki zawodowej, dzięki czemu cały program stanowił doskonałe uzupełnienie i wzbogacenie życia zawodowego.

Dodatkowo, plan zajęć w programie WIEMBA jest ułożony tak, żeby pozostawić czas na życie rodzinne w niedziele, co przynajmniej w moim przypadku miało ogromne znaczenie. 

WRÓĆ DO OPINII