Jarosław Pękala – Dyrektor Handlowy, ALPLA, Absolwent XX Edycji

Z perspektywy czasu uważam decyzję o podjęciu studiów MBA absolutnie właściwym krokiem. Miałem świadomość, że moje doświadczenie zbudowane na bazie studiów prawniczo-humanistycznych w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej  wymagało rozszerzenia, usystematyzowania i co najważniejsze skonfrontowania z doświadczeniami innych osób.

Atutem programu WIEMBA jest dobór kadry profesorskiej. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków dają nie tylko kwintesencję wiedzy ale również olbrzymi zbiór materiałów uzupełniających, do których często wracam w aktualnych projektach. Każde spotkania poprzez interaktywną formę, warsztaty, pracę w grupach i case study było spojrzeniem na temat z wielu stron, konfrontującym opinię wielu z nas, studentów oraz profesorów.  Oprócz renomy wykładowców ważniejsza dla mnie była możliwość zgłębienia interesujących mnie tematów – dyskusje, otwarte dzielenie się pomysłami i wątpliwościami, wskazanie materiałów i źródeł, dostęp do których uważam obecnie za bezcenny.

Co pozostało oprócz wiedzy i umiejętności to kontakty ze wspaniałymi ludźmi. Jeden z profesorów w czasie zajęć stwierdził, że w tak wszechstronnym i inteligentnym gronie już chyba nigdy się nie znajdziemy. Przede wszystkim jednak dzielimy wspólne pasje, które nas zbliżają: rodzina, przyjaciele oraz wyzwania. Dlatego tak ważne jest, że pozostajemy ze sobą w kontakcie wielokrotnie radząc się nie tylko w zawodowych kwestiach.

WRÓĆ DO OPINII