Marek Wójcik, dyrektor fabryki w ABB. Absolwent XXI edycji

Studia Executive MBA – networking, świat nowych możliwości oraz szersze horyzonty.

Studia Executive MBA, to twarda szkoła balansowania trzech kluczowych obszarów życia każdego z nas, tj. studiów, pracy i przede wszystkim życia rodzinnego.

To także czas poznawania ciekawych ludzi, odkrywania nowych obszarów, konfrontowania własnych doświadczeń z doświadczeniami innych uczestników, a także umiejętność współpracy z wyjątkowo zdolnymi i profesjonalnymi ludźmi – zarówno uczestnikami programu jak i wykładowcami.

Uczestnicy programu to przede wszystkim osoby z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Silne jednostki alfa, przywódcy zdolni pociągnąć za sobą całe firmy, dzielące się z innymi uczestnikami programu tym, co najcenniejsze – swoim doświadczeniem.
Atutem jest także dobrze dobrana kadra dydaktyczna, umiejętnie zbalansowany program i ciekawe wyzwania stawiane bardzo wymagającej grupie uczestników, które to pozwoliły na wydobycie z nas tego, co najlepsze, w sposób dynamiczny i ciekawy, gdzie doświadczony profesor staje się coach’em, moderatorem, kolegą – w iście amerykańskim stylu. Warto!

Owocem studiów jest nie tylko dyplom ukończenia prestiżowej uczelni i zdobyta wiedza, ale przede wszystkim zbudowana profesjonalna sieć kontaktów i relacji między uczestnikami programu, które to trwają długo po jego zakończeniu. Zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej.
Warto tą sieć kontaktów rozciągnąć szerzej poza swoją nitkę, przystępując do Stowarzyszenia Absolwentów Executive MBA działającego przy uczelni.  Wtedy też odkryjemy, że staliśmy się członkiem elitarnej społeczności absolwentów Executive MBA, która jest obecna we wszystkich obszarach gospodarki.

Zatem, czy warto? -  Zdecydowanie TAK!

WRÓĆ DO OPINII