Michał Styś, Dyrektor Zarządzający, OPG Orange Property Group, Absolwent XXI edycji

Z wykształcenia jestem architektem. Studia Executive MBA - Program, w dużej mierze był dla mnie okazją do zdobycia nowej wiedzy w zakresie optymalizacji organizacji i technik ilościowych w podejmowaniu decyzji, teoretycznej wiedzy z zakresu mikro i makroekonomii. Ugruntował natomiast podstawy w zakresie rachunkowości zarządczej i szeroko rozumianych finansów. Mimo wszystko dodał nową wartość do  umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi, marketingu i sprzedaży, negocjacji oraz budowania relacji z klientami.

Bardzo ciekawym doświadczeniem i wyzwaniem jednocześnie były dość liczne zadania i projekty w grupach. Pozwoliło to na wymianę zarówno doświadczeń, technik zarządzania sobą jak i zadaniami, jak i przede wszystkim sprawdzenie samego siebie.

Oprócz bardzo ciekawego doświadczenia z biznesową grą symulacyjną, która pozwoliła zrozumieć wiele aspektów działania rynku, w czasie rzeczywistym obserwować podjęte zespołowe decyzje biznesowe, jednym z ciekawszych elementów Programu był Projekt Konsultingowy. Projekt wymaga bardzo dużego zaangażowania, determinacji, samokontroli i zdolności do współpracy, ale zawsze jest oparty w rzeczywistości organizacyjnej lub biznesowej.

Jak wspomniałem ważnym elementem jest grupa. Nie tylko na poziomie zespołów projektowych, ale przede wszystkim grupa ludzi, z którymi pozostaje się  w kontakcie po zakończeniu studiów.

Jestem współwłaścicielem OPG Orange Property Group działającym w sektorze zarządzania projektami deweloperskimi, zarządzana nieruchomościami i aktywami oraz inwestowania w obszarze nieruchomości. Mam doświadczenie międzynarodowe w mniejszych i średnich organizacjach. OPG Orange Property Group dotychczas działa w Łodzi. Jednak ugruntowanie i rozwój wiedzy menadżerskiej na Programie daje podstawy teoretyczne i często praktyczne do możliwości rozwoju nowych produktów i lepszego się dopasowania do potrzeb i wymagań klientów, a może i zdobycia nowych rynków!

WRÓĆ DO OPINII