Władysław Podraza, właściciel i Dyrektor Zarządzający AGROPOLE, Absolwent XXV Edycji

W pewnym momencie swojego życia zawodowego wiedziałem, że potrzebuję zmiany. Potrzebowałem powiewu świeżego powietrza. Aby przeprowadzić mądrą zmianę, potrzebujemy odpowiedniej okazji, aby stworzyć taką okazję potrzebujemy inspiracji kreowanej przez nowe doświadczenie. Wiedziałem czego mi brakuje i odnalazłem to wszystko (a nawet więcej) na Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim.
Program studiów był mocno ukierunkowany na obszary związane z ekonomią i finansami. To pomogło mi uzyskać i rozwinąć wiedzę oraz praktyczne umiejętności z dziedzin takich jak księgowość, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa oraz z innych przedmiotów związanych z finansami  i ekonomią. Duży nacisk na przedmioty analityczne takie jak analiza danych, analiza statystyczna i ilościowa były dla mnie jednym z głównych powodów wyboru studiów na Wydziale Zarządzania UW.  Byłem w pełni usatysfakcjonowany z wysokiego poziomu nauczania wykładowców jak i profesjonalnych  materiałów naukowych. Otrzymałem dużą dawkę wiedzy, którą będę mógł dalej poszerzać również po ukończeniu studiów.
Innym ważnym powodem wyboru studiów na Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim są ludzie. Poznałem tutaj profesjonalistów z różnych sektorów biznesu, od których mogłem się bardzo dużo nauczyć.  Lubię wyzwania i praca z tymi ludźmi była dla mnie prawdziwą intelektualną przyjemnością. Było to bardzo ważne doświadczenie, dzięki nawiązaniu nowych relacji i przyjaźni mogłem spojrzeć na swoje życie i pracę z innej perspektywy.  Rozwinąłem tu również niektóre z moich pomysłów biznesowych, i dzięki rozmowom, opiniom i radom innych studentów mogłem te pomysł  poddać prawdziwym intelektualnym stress-testom.
Co więcej, poznałem tutaj potencjalnych partnerów w biznesie jak i nowych przyjaciół, co według mnie jest… bezcenne.

WRÓĆ DO OPINII