Organizacja zajęć EMBA po polsku

Czas trwania

Czas trwania programu to 20 miesięcy - od października 2017 roku, do czerwca 2019 roku.

Graduacja planowana jest na lipiec 2019

Wstępny harmonogram zajęć dostępny jest w informatorze.

 


Miejsce zajęć

Pierwsza sesja, inaugurująca Program MBA, z udziałem władz Wydziału Zarządzania UW, jak również ostatnia sesja, zamykająca Program, odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.
Pozostałe sesje Programu zostaną zorganizowane w siedzibie Międzynarodowego Centrum Zarządzania przy ul. Nowy Świat 4 w Warszawie. Miejsce oraz terminu uroczystej Graduacji zostaną ustalone ze stosownym wyprzedzeniem.

Wydział Zarządzania UW dysponuje nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami wykładowymi, wyposażonymi w internetowe łącza bezprzewodowe. Podczas zajęć zapewnione są napoje: kawa, herbata, woda mineralna oraz owoce i drobne przekąski, jak również lunch w godz. 12.30 – 13.30.

 

Organizacja dnia szkoleniowego

08.30 – 09.00     Rejestracja uczestników szkolenia, kawa, herbata, drobne acz zdrowe przekąski (serwowane na miejscu, dostępne przez cały dzień podczas trwania zajęć)

09.00 – 12.30     Zajęcia merytoryczne lub praktyczne

12.30 – 13.30     Lunch w formie bufetu, przygotowany na miejscu, specjalnie dla uczestników Programu (opcjonalnie – nie wliczone w koszty zajęć)

13.30 – 16.45     Zajęcia merytoryczne lub praktyczne

16.45 – 17.00     Ewaluacja dnia szkoleniowego (w formie anonimowej ankiety) oraz zakończenie

 

Materiały do zajęć

Uczestnicy Programu MBA otrzymają wszystkie niezbędne materiały do zajęć, w postaci: prezentacji przygotowanych przez poszczególnych wykładowców, ćwiczeń,  studiów przypadku z baz Harvard Business School Publishing, Harvard Business Review oraz innych baz w postaci gotowych plików PDF.

Sale wykładowe Wydziału Zarządzania UW są wyposażone w łącza bezprzewodowe i istniej także możliwość prowadzenia symulacji komputerowych z wykorzystaniem Internetu on-line, na miejscu.

Specjalnie dla celów komunikacji z uczestnikami Programu, MCZ UW zapewni ponadto dedykowaną platformę internetową, na której będą dostępne wszystkie niezbędne informacje nt. Programu, harmonogramu poszczególnych sesji i zajęć, informacje na temat wykładowców oraz materiały i prezentacje do pobrania.

Ponadto, każdy uczestnik Programu zostanie wyposażony w specjalnie zaprojektowany segregator, w którym będzie mógł archiwizować wszystkie materiały i prezentacje w formie drukowanej oraz notatnik. Na bieżąco, materiały będą przekazywane uczestnikom szkolenia zarówno w formie elektronicznej (za pomocą e-maila oraz dedykowanej platformy internetowej), jak i drukowanej w specjalnie zaprojektowanych teczkach.

 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl