Organizacja zajęć

Czas trwania

Czas trwania programu to 20 miesięcy - od października 2017 roku, do czerwca 2019 roku.

Graduacja planowana jest na lipiec 2019

Wstępny harmonogram zajęć dostępny jest w informatorze.

 


Miejsce zajęć

Pierwsza sesja, inaugurująca Program MBA, z udziałem władz Wydziału Zarządzania UW, jak również ostatnia sesja, zamykająca Program, odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.
Pozostałe sesje Programu zostaną zorganizowane w siedzibie Międzynarodowego Centrum Zarządzania przy ul. Nowy Świat 4 w Warszawie. Miejsce oraz terminu uroczystej Graduacji zostaną ustalone ze stosownym wyprzedzeniem.

Wydział Zarządzania UW dysponuje nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami wykładowymi, wyposażonymi w internetowe łącza bezprzewodowe. Podczas zajęć zapewnione są napoje: kawa, herbata, woda mineralna oraz owoce i drobne przekąski, jak również lunch w godz. 12.30 – 13.30.

 

Organizacja dnia szkoleniowego

08.30 – 09.00     Rejestracja uczestników szkolenia, kawa, herbata, drobne acz zdrowe przekąski (serwowane na miejscu, dostępne przez cały dzień podczas trwania zajęć)

09.00 – 12.30     Zajęcia merytoryczne lub praktyczne

12.30 – 13.30     Lunch w formie bufetu, przygotowany na miejscu, specjalnie dla uczestników Programu (opcjonalnie – nie wliczone w koszty zajęć)

13.30 – 16.45     Zajęcia merytoryczne lub praktyczne

16.45 – 17.00     Ewaluacja dnia szkoleniowego (w formie anonimowej ankiety) oraz zakończenie

 

Materiały do zajęć

Uczestnicy Programu MBA otrzymają wszystkie niezbędne materiały do zajęć, w postaci: prezentacji przygotowanych przez poszczególnych wykładowców, ćwiczeń,  studiów przypadku z baz Harvard Business School Publishing, Harvard Business Review oraz innych baz w postaci gotowych plików PDF.

Sale wykładowe Wydziału Zarządzania UW są wyposażone w łącza bezprzewodowe i istniej także możliwość prowadzenia symulacji komputerowych z wykorzystaniem Internetu on-line, na miejscu.

Specjalnie dla celów komunikacji z uczestnikami Programu, MCZ UW zapewni ponadto dedykowaną platformę internetową, na której będą dostępne wszystkie niezbędne informacje nt. Programu, harmonogramu poszczególnych sesji i zajęć, informacje na temat wykładowców oraz materiały i prezentacje do pobrania.

Ponadto, każdy uczestnik Programu zostanie wyposażony w specjalnie zaprojektowany segregator, w którym będzie mógł archiwizować wszystkie materiały i prezentacje w formie drukowanej oraz notatnik. Na bieżąco, materiały będą przekazywane uczestnikom szkolenia zarówno w formie elektronicznej (za pomocą e-maila oraz dedykowanej platformy internetowej), jak i drukowanej w specjalnie zaprojektowanych teczkach.

 

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl