Prof. Jan Turyna, Dziekan Wydziału Zarządzania UW, wyjaśnia dla czego nasz program Executive MBA jest wyjątkowy:

EMBA@UW                                                

                                              

Nasz program Executive MBA powstał w 1991 roku we współpracy z University of Illinois at Urbana –Champaign (UoI) i był pierwszym międzynarodowym programem MBA w Polsce. Jego powstanie i funkcjonowanie było możliwe dzięki wsparciu ze strony fundacji Forda i Mellona oraz USAID. Nasz  program Executive MBA ukończyło do tej pory ponad tysiąc studentów. Każdego roku program Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego zajmuje czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach programów MBA.

Program akredytowany jest przez AMBA. Association of MBAs (AMBA) jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Otrzymana akredytacja jest gwaratem jakości programu EMBA.

 

REKRUTACJA          POBIERZ INFORMATOR          PROGRAM STUDIÓW          SESJE WYJAZDOWE

 

 

Czym wróżnia się program EMBA@UW

 

Dyplom

Absolwenci programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim otrzymuj Dyplom MBA wydany przez Uniwersytet Warszawski akredytowany przez Association of MBAs (AMBA) oraz Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW.

 

Wartość EMBA@UW

Pełne zaangażowanie wykładowców, studentów i całego zespołu MZC pozwala na efektywne studiowanie w przyjaznej i twórczej atmosferze współpracy.

Studiowanie w gronie prezesów i menadżerów daje możliwość dyskusji, wymiany doświadczeń i wzbogacania wiedzy o praktyczne wiadomości.

Nasi absolweci zrzeszeni są w Stowarzyszenie Absolwentów EMBA, które aktywnie działa organizując seminaria, konferencje i inne wydarzenia edukacyjne oraz towarzyskie. Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów wpływa na rozwój zawodowy i ciągłe poszerzanie wiedzy w dziedzinie zarządzania.

 

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl