O Programie Executive MBA (US)

EMBA@UW

    

    

                                          

Nasz program Executive MBA powstał w 1991 roku we współpracy z University of Illinois at Urbana –Champaign (UoI) i był pierwszym międzynarodowym programem MBA w Polsce. Jego powstanie i funkcjonowanie było możliwe dzięki wsparciu ze strony fundacji Forda i Mellona oraz USAID. Nasz  program Executive MBA ukończyło do tej pory ponad tysiąc studentów. Każdego roku program Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego zajmuje czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach programów MBA.

Program akredytowany jest przez AACSB, AMBA oraz EQUIS.

 

REKRUTACJA          POBIERZ INFORMATOR          PROGRAM STUDIÓW          AKREDYTACJE

 

Czym wyróżnia się program Executive MBA

Wartość Executive MBA

Pełne zaangażowanie wykładowców, studentów i całego zespołu MZC pozwala na efektywne studiowanie w przyjaznej i twórczej atmosferze współpracy.

Studiowanie w gronie prezesów i menadżerów daje możliwość dyskusji, wymiany doświadczeń i wzbogacania wiedzy o praktyczne wiadomości.

Nasi absolweci zrzeszeni są w Stowarzyszenie Absolwentów EMBA, które aktywnie działa organizując seminaria, konferencje i inne wydarzenia edukacyjne oraz towarzyskie. Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów wpływa na rozwój zawodowy i ciągłe poszerzanie wiedzy w dziedzinie zarządzania.

Wykładowcy

Kadrę wykładowców naszego Programu Executive MBA tworzą najlepsi wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiodących uniwersytetów w USA oraz Europie, m.in. Cambridge, École de Ponts, Penstate University, Grénoble École de Management, University of Oklahoma.

CZYTAJ WIECEJ  

Sesje wyjazdowe

Co roku nasi Słuchacze mają możliwość skorzystania z trzech zagranicznych sesji wyjazdowych do Indii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Sesje zorganizowane są w taki sposób, by umożliwić Słuchaczom poznanie specyfiki rynku danego kraju, poznanie działania biznesu od środka (wizyty w firmach m.in. Tata, McDonalds, Catapilar, ARC Worldwide, L’Oreal, Giełda towarowa w Chicago, Konsulat Polski w Chicago, Bollywood Film Institute i wiele innych) oraz zasmakowanie kolorytu odwiedzanego miejsca (muzka, jedzenie, zwiedzanie). Każda sesja była niepowtarzalna i poza merytoryczną wartością dostarczała uczestnikom wielu wspomnień.

CZYTAJ WIECEJ  

Dyplom

Absolwenci programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim otrzymują Dyplom MBA wydany przez Uniwersytet Warszawski akredytowany przez AACSB, Association of MBAs (AMBA) i EQUIS oraz Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW.

Uroczysta graduacja

Uroczystość wręczenie dyplomów odbywa się zwykle w czerwcu. Absolwenci oraz ich rodziny są zaproszeni do Auli A przy Wydziale Zarządzania UW.

CZYTAJ WIECEJ  

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące studiów

 


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]