Dyrektor programu, dr Tomasz Ludwicki opowiada o strategicznej wartości programu:

O Programie Executive MBA (US)

EMBA@UW

Nasz program Executive MBA powstał w 1991 roku we współpracy z University of Illinois at Urbana –Champaign (UoI) i był pierwszym międzynarodowym programem MBA w Polsce. Jego powstanie i funkcjonowanie było możliwe dzięki wsparciu ze strony fundacji Forda i Mellona oraz USAID. Nasz  program Executive MBA ukończyło do tej pory ponad tysiąc studentów. Każdego roku program Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego zajmuje czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach programów MBA.

Program akredytowany jest przez AMBA oraz EQUIS.

REKRUTACJA          POBIERZ INFORMATOR          PROGRAM STUDIÓW          AKREDYTACJE

Czym wyróżnia się program Executive MBA

Wartość Executive MBA

Pełne zaangażowanie wykładowców, studentów i całego zespołu MZC pozwala na efektywne studiowanie w przyjaznej i twórczej atmosferze współpracy.

Studiowanie w gronie prezesów i menadżerów daje możliwość dyskusji, wymiany doświadczeń i wzbogacania wiedzy o praktyczne wiadomości.

Nasi absolweci zrzeszeni są w Stowarzyszenie Absolwentów EMBA, które aktywnie działa organizując seminaria, konferencje i inne wydarzenia edukacyjne oraz towarzyskie. Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów wpływa na rozwój zawodowy i ciągłe poszerzanie wiedzy w dziedzinie zarządzania.

Wykładowcy

Kadrę wykładowców naszego Programu Executive MBA tworzą najlepsi wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiodących uniwersytetów w USA oraz Europie, m.in. Cambridge, École de Ponts, Penstate University, Grénoble École de Management, University of Oklahoma.

Sesje wyjazdowe

Co roku nasi Słuchacze mają możliwość skorzystania z trzech zagranicznych sesji wyjazdowych do Indii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Sesje zorganizowane są w taki sposób, by umożliwić Słuchaczom poznanie specyfiki rynku danego kraju, poznanie działania biznesu od środka (wizyty w firmach m.in. Tata, McDonalds, Catapilar, ARC Worldwide, L’Oreal, Giełda towarowa w Chicago, Konsulat Polski w Chicago, Bollywood Film Institute i wiele innych) oraz zasmakowanie kolorytu odwiedzanego miejsca (muzka, jedzenie, zwiedzanie). Każda sesja była niepowtarzalna i poza merytoryczną wartością dostarczała uczestnikom wielu wspomnień.

Dyplom

Absolwenci programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim otrzymuj Dyplom MBA wydany przez Uniwersytet Warszawski akredytowany przez Association of MBAs (AMBA) oraz Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW.

Uroczysta graduacja

Uroczystość wręczenie dyplomów odbywa się zwykle w czerwcu. Absolwenci oraz ich rodziny są zaproszeni do Sali Senackiej Pałacu Kazimierzowskiego w historycznym budynku UW.