Informacje w związku z pandemią koronawirusa

Zasady działania MCZ od 16 marca 2020

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego, Rektor UW wydał kolejną decyzję o sposobie funkcjonowania jednostek dydaktycznych i administracyjnych UW (https://www.uw.edu.pl/komunikat-rektora-dotyczacy-funkcjonowania-uczelni-od-16-marca/)

W związku z powyższym Międzynarodowe Centrum Zarządzania uprzejmie informuje, że:

  1. Zajęcia dydaktyczne podyplomowych studiów Executive MBA będą odbywały się online, zgodnie z informacją zamieszczoną wcześniej (https://www.mcz.edu.pl/pl-PL/news/show/kontynuujemy_zajecia_w_trybie_online)

  2. Sekretariat studiów działa w trybie online:

    1. Wszelkie sprawy, które mogą być załatwione w trybie korespondencyjnym, należy kierować na adres [email protected] lub na personalne adresy służbowe pracowników MCZ

    2. W innych sprawach, wymagających kontaktu bezpośredniego, należy korzystać z wirtualnych dyżurów, prowadzonych codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 14.00 na platformie wideokonferencyjnej ZOOM pod adresem https://zoom.us/j/980630931 (wymagana prosta i szybka instalacja hosta Zoom; wymagany jest także przynajmniej mikrofon i komputerowy system audio; rekomendowana kamera; łączyć można się z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu lub smartfona z ustawieniami wskazanymi podczas próby połączenia. UWAGA: w wideokonferencji może wziąć udział tylko jedna osoba na raz - zorganizowana została wirtualna „poczekalnia”; wszystkie sesje w tym trybie są nagrywane)

  3. Powyższa organizacja pracy MCZ obowiązuje do 14 kwietnia 2020 r., albo do czasu podjęcia innych decyzji przez władze państwa, Uniwersytetu lub MCZ.

Zaktualizowano: 19 kwietnia 2020