Wydział Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest najstarszym wydziałem tego rodzaju w Środkowej Europie. Założona została w 1972 roku i od samego początku kształciła menadżerów zarówno dla administracji jak i biznesu. W szkole średnio zarejestrowanych jest ponad 5,000 studentów uczęszczających na różnego typu kursy. Od 1972 do 2003 roku tytuł magistra zdobyło tysiące absolwentów a 120 osób uzyskało stopień doktorski. Interdyscyplinarna kadra akademicka Wydziału Zarządzania jest gwarancją wysokiego standardu nauczania i wysokiej jakości badań. Obecnie na wydziale zatrudnionych jest 12 profesorów, 18 profesorów habilitowanych, 23 adiunktów, 16 starszych wykładowców, 17 wykładowców, 22 doktorantów, 45 osób zatrudnionych w administracji i obsłudze technicznej.


WZUW


Wydział Zarządzania jest organizatorem wielu sympozjów naukowych i konferencji a kadra szkoły brała udział w różnorodnych akademickich konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Kadra naukowa naszej szkoły wizytuje oraz daje gościnne wykłady na wiodących uniwersytetach na całym świecie – w USA, Europie, Azji. Grono profesorskie naszej uczelni należy do Europen Associacion for Faculty Development z siedzibą w Barcelonie a obecnie stara się także uzyskać akredytację International Association for Managment Education, AACSB.

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl