Wyjątkowe sale EMBA@UW

Na szczególną uwagę zasługują sale EMBA, z których korzystają słuchacze naszego programu.

Do dyspozycji studentów są przestronne sale w pełni przygotowane do nauki hybrydowej i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.
Podczas zajęć wykładowcy i słuchacze korzystają z kilku monitorów, inteligentnych kamer i systemu mikrofonów, które zapewniają osobom uczestniczącym w studiach online komfortowy współudział w wykładach i ćwiczeniach.

Dzięki specjalnemu dostosowaniu sprzętu do aplikacji połączeń online wygłaszanie prezentacji i pokazywanie materiałów odbywa się na najwyższym poziomie, co umożliwia w pełni wykorzystanie korzyści z popularnej w obecnych czasach pracy hybrydowej, przy pełnej możliwości uczestniczenia w zajęciach na sali. Głos, wychwytywany przez nowoczesne mikrofony zamieszczone w strategicznych punktach sal, oraz obraz z kamer, docierają bez problemu zarówno do studentów biorących udział w zajęciach osobiście, jak i tych połączonych zdalnie.

Obie grupy studentów porozumiewają się także bez żadnych zakłóceń między sobą, co gwarantuje 100% uczestnictwa w zajęciach nawet jeśli, z jakichś względów, przyjazd na zajęcia jest w danym dniu niemożliwy.

Nowoczesne meble wyposażone są w gniazdka podbiurkowe, dzięki czemu każda osoba ma własne źródło zasilania, co poprawia zapewnia komfort uczestnictwa w zajęciach.

 

 

zdjęcia: Tadeusz Myśluk