Mikołajkowa "Kawa z Dudkiem" z Patrycją Piekutowską

Zapraszamy na przedświąteczną, mikołajkową i ostatnią w tym roku "kawkę z dudkiem".

Tym razem  Gościnią będzie Patrycja Piekutowska, Autorka książki "Przygody niemożliwe".

Nasza Gościni to skrzypaczka-solistka, mówczyni motywacyjna, doktorka habilitowana sztuk muzycznych, Ambasadorka Centrum Zdrowia Dziecka.

Przez 25 lat zagrała ponad 1200 koncertów w 41 krajach na 6 kontynentach, a wspomnienia zebrała z swojej książce.

Więcej o naszej Gościni dowiesz się z Jej profilu i na stronie www.

Spotkanie odbędzie się w środę, 6 grudnia o godz. 9.00 w centrum Warszawy, tym razem w okolicach stacji metra Dworzec Gdański.

W okolicy nie ma zbyt wielu miejsc do parkowania, więc jeśli nie musisz - nie jedź samochodem.

Agenda spotkania:

8.30 Rejestracja

9.00 Powitanie Gospodarzy

9.10 Wprowadzenie do dyskusji - Patrycja Piekutowska - Autorka książki

9.45 Pytania i dyskusja

10.15 Krótki recital Autorki

10.30 Networking, autografy, zakończenie

Partnerami wydarzenia tym razem będą: Green Caffe Nero, Silfra Consulting, Dell Technologies oraz Stowarzyszenie Absolwentów MBA@UW.

W spotkaniu udział weźmie międzynarodowa grupa uczestników moich zajęć nt. "Social capital" w Kożminski University, dlatego wyjątkowo spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc limitowana, dlatego wymagana jest rejestracja.

Potwierdzenie udziału zostanie wysłane do wybranych uczestników i jak zawsze organizatorzy zastrzegają prawo odmowy udziału w wydarzeniu.