Aktualności

 • Zakończenie II edycji Akademii Dziekanów

  – Celem Akademii Dziekanów jest upowszechnienie wiedzy o Uniwersytecie oraz stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat jego funkcjonowania – podkreśla prof. Sambor Grucza, prorektor UW ds. współpracy i spraw pracowniczych. W drugiej edycji Akademii Dziekanów wzięło udział 32 prodziekanów i 4 dyrektorów szkół doktorskich.

  Akademia Dziekanów UW to program edukacji menedżerskiej, którego celem jest doskonalenie kompetencji liderów jednostek uczelni w zakresie szeroko rozumianego zarządzania. Jego koncepcja jest wzorowana na założeniach programu Executive MBA UW, prowadzonego przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania UW. W zajęciach wzięło udział 32 prodziekanów oraz 4 dyrektorów szkół doktorskich. Dziekani jednostek wzięli udział w pierwszej edycji Akademii.

  czytaj więcej...

 • Spotkania informacyjne - SMART EAGLES

   


  Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

  W trakcie studiów oferujemy angażujące i jednocześnie niezwykle interesujące zajęcia. W roku akademickim 2022/23 ruszą one zgodnie z planem i będą prowadzone w formie tradycyjnej, na sali wykładowej. Jeśli, z powodu pandemii koronawirusa, nie będzie to przez jakiś czas możliwe, jesteśmy w 100% przygotowani do prowadzenia zajęć online.

  czytaj więcej...

 • Wyjazd integracyjny do Gruzji dla słuchaczy i absolwentów EMBA@UW

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy na kolejny event integracyjny absolwentów/słuchaczy MBA.

  Tym razem proponujemy Wam wyjazd integracyjny do Gruzji w terminie od 10 do 17 września br.

  czytaj więcej...

pokaż: wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 3


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl