Absolwenci

Nasi absolwenci zasiadają w zarządach lub radach nadzorczych 6 przedsiębiorstw z pierwszych dwudziestu uwzględnionych  w zestawieniu „ Listy 500 Rzeczpospolitej”. Biorąc pod uwagę osoby, które wybrały karierę w pozostałych wiodących firmach polskich oraz międzynarodowych korporacjach, mamy do czynienia z grupą osób realnie wpływających na kształt polskiej gospodarki.

Wspólne działania prowadzone przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW oraz Stowarzyszenie Absolwentów programu dają możliwość współpracy w gronie najlepszych polskich menedżerów oraz nawiązywanie nowych relacji profesjonalnych i biznesowych.  Jest to miejsce zarówno do budowy wizerunku nowoczesnego pracodawcy, jak i poszukiwania najbardziej utalentowanych menedżerów, niezbędnych dla stawienia czoła nowym wyzwaniom pojawiającym się przed firmami.

Akredytacja AMBA

Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu. Instytucja Przyznaje międzynarodowe akredytacje dla uczelni prowadzących programy Master of Business Administration.

MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku.

czytaj więcej...

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: mba@uw.edu.pl