Absolwenci EMBA@UW

Nasi absolwenci zasiadają w zarządach lub radach nadzorczych najważniejszych polskich przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę osoby, które wybrały karierę w pozostałych wiodących firmach polskich oraz międzynarodowych korporacjach, mamy do czynienia z grupą osób realnie wpływających na kształt polskiej gospodarki.

Wspólne działania prowadzone przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania WZ UW oraz Stowarzyszenie Absolwentów programu dają możliwość współpracy w gronie najlepszych polskich menedżerów oraz nawiązywanie nowych relacji profesjonalnych i biznesowych.  Jest to miejsce zarówno do budowy wizerunku nowoczesnego pracodawcy, jak i poszukiwania najbardziej utalentowanych menedżerów, niezbędnych dla stawienia czoła nowym wyzwaniom pojawiającym się przed firmami.

http://www.alumni.org.pl/

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl