Wydział Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego jest najstarszym wydziałem tego rodzaju w Środkowej Europie. Założona została w 1972 roku i od samego początku kształciła menadżerów zarówno dla administracji jak i biznesu. W szkole średnio zarejestrowanych jest ponad 5,000 studentów uczęszczających na różnego typu kursy. Od 1972 do 2003 roku tytuł magistra zdobyło tysiące absolwentów a 120 osób uzyskało stopień doktorski. Interdyscyplinarna kadra akademicka Wydziału Zarządzania jest gwarancją wysokiego standardu nauczania i wysokiej jakości badań. Obecnie na wydziale zatrudnionych jest 12 profesorów, 18 profesorów habilitowanych, 23 adiunktów, 16 starszych wykładowców, 17 wykładowców, 22 doktorantów, 45 osób zatrudnionych w administracji i obsłudze technicznej.


WZUW


Wydział Zarządzania jest organizatorem wielu sympozjów naukowych i konferencji a kadra szkoły brała udział w różnorodnych akademickich konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Kadra naukowa naszej szkoły wizytuje oraz daje gościnne wykłady na wiodących uniwersytetach na całym świecie – w USA, Europie, Azji. Grono profesorskie naszej uczelni należy do Europen Associacion for Faculty Development z siedzibą w Barcelonie a obecnie stara się także uzyskać akredytację International Association for Managment Education, AACSB.

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl