Archiwum

 • Wydział Zarządzania UW i EMBA@UW uznane "potrójną koroną"

  Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to pierwsza w Polsce uniwersytecka szkoła biznesu z trzema najważniejszymi akredytacjami: EQUIS, AACSB i AMBA.

  „Konsekwentnie podążamy za zmieniającą się rzeczywistością łącząc uniwersytecką tradycję i nowoczesne metody kształcenia biznesowego. Robimy to codziennie dla rozwoju nauki, studentów i biznesu”
  – Profesor dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Dziekan Wydziału Zarządzania  Uniwersytetu Warszawskiego

  Wydział Zarządzania UW zdobywa „trzy korony”!

  „Trzy korony” zdobyło zaledwie  1% uczelni na świecie, dlatego WZ UW znalazł się w elitarnym gronie międzynarodowych uczelni, które gwarantują swoim studentom najwyższy poziom edukacji w tym samym standardzie.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem - założycielem naszego MBA

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem – z okazji 30-lecia istnienia naszego Programu Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • Relacja ze spotkania emba@UW Alumni na LEGII

  W dniu 2 kwietnia 2022r odbył się kolejny bardzo udany event Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW w THE BOX na stadionie Legii Warszawa. W spotkaniu uczestniczyło około 110 osób absolwentów i studentów programu EMBA@UW. Część oficjalną poprowadzili Sylwester Wybranowski i Krzysztof Pajączek, odpowiednio Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia.

  Wystąpienia zainaugurował gość specjalny prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Dziekan Wydziału Zarządzania UW, a później zabrał głos dr Tomasz Ludwicki – Dyrektor Programu Executive MBA@UW.

  czytaj więcej...

 • Współpraca baku PEKAO S.A. i Uniwestytetu Warszawskiego

   

  Zintensyfikowanie dotychczasowej kooperacji, realizacja wspólnych projektów, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także wsparcie finansowe uczelni to główne cele,  jakie zostały dzisiaj omówione oraz jakie zostały zintensyfikowane poprzez podpisanie kolejnego porozumienia do łączącej Bank Pekao S.A. oraz Uniwersytet Warszawski umowy strategicznej.

  Więcej informacji :

  Bank Pekao zacieśnia współpracę z Uniwersytetem Warszawskim | Bank Pekao S.A.

  czytaj więcej...

 • Business Mixer + licytacja dla UKRAINY - 2 kwietnia 17:30-24:00

   

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i dr Tomasza Ludwickiego Dyrektora Programu Executive MBA@UW chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na spotkanie integracyjne absolwentów/studentów EMBA@UW. Spotkanie jest połączone z wysłuchaniem wystąpień przedstawicieli  Legii Warszawa i Vectio Sp.z o.o. oraz możliwością obejrzenia meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk z trybuny przy loży Silver lub ze SKY BOX.

   

  czytaj więcej...

 • Relacja z wyjazdu Stowarzyszenia Absolwentów do Krynicy

  Tradycyjnie już raz w roku liczna grupa absolwentów EMBA@UW uczestniczyła w dniach 19-23 stycznia 2022 r. w wyjeździe narciarskim na Jaworzynę Krynicką. Podobnie jak w latach poprzednich zakwaterowani byliśmy z Kolibie Krynickiej http://krynicka-koliba.pl/ położonej na szczycie Jaworzyny Krynickiej na wysokości 1114 m n.p.m., koło górnej stacji kolejki gondolowej.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne - Rekrutacja EARLY BIRDS

   


  Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

  czytaj więcej...

 • Zbiórka na lekarstwa dla UKRAINY

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy do zrzutki na pomoc dla Ukrainy.
  Zebrane środki przeznaczymy na zakup środków opatrunkowych i lekarstw, które zostaną przewiezione do parafii w Łucku (jesteśmy z Proboszczem parafii w kontakcie i wiemy o ich potrzebach).

  Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/4bherd

  Uwaga: 10% dla serwisu zrzutka.pl nie trzeba płacić. Wystarczy nie zaznaczyć check-boxa. 

  Termin na wpłaty: 3 marca 2022r.

  Ze strony stowarzyszenia akcję koordynuje nasz członek zarządu - Łukasz Trzos  (W razie pytań prosimy o kontakt z Łukaszem – tel. 502 618 512, mail: lukasz@trzos.name). 

  Żona Łukasza prowadzi w Lublinie aptekę (https://apteka-grazyny-18-lublin.business.site/) i ma dostęp do rynku farmaceutycznego. Apteka rezygnuje z marży oraz negocjuje z hurtowniami jak najlepsze warunki zakupu środków opatrunkowych i leków.

  Zakupione rzeczy do Łucka przewiezie kolega Łukasza (https://m.facebook.com/profile.php?id=100008563304973), który już od piątku pomaga rodzinom na Ukrainie dostać się do przejścia granicznego z PL (dowozi ich samochodem do granicy)

  Zachęcamy do wsparcia i z góry dziękujemy w imieniu osób z Ukrainy.

  Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

  czytaj więcej...

 • Zapisz się na sesję informacyjną dot. programu EMBA@UW

  W związku z tegoroczną rekrutacją na studia podyplomowe EMBA@UW mamy przyjemność ogłosić terminy sesji informacyjnych, które poprowadzi dyrektor Międzynarodowego Centrum Zarządzania dr Tomasz Ludwicki.

  czytaj więcej...

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl