Archiwum

 • dr Ludwicki i dr Łudzińska o MBA w czasach koronawirusa w gazecie "Manager MBA "

  Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu napisanego przez dr Tomasza Ludwickiego i dr Karolinę Łudzińską nt: studiów MBA w czasach Koronawirusa.

  Pełny artykuł pod linkiem:

  MBA w czasach koronawirusa - manager24

  czytaj więcej...

 • Poznaj Bizneswomen Roku 2021!

  Poznajmy laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

   

  Znamy już listę laureatek XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, którego partnerem jest program Executive MBA@UW. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach: Startup roku, Pomysł na start/Biznes lokalny, Liderka w Nowych Technologiach, Biznes Roku przychód poniżej 10 mln i przychód powyżej 10 mln, Działalność społeczna, Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu oraz Organizacja przyjazna rodzicom. Kim są laureatki oraz co wyróżnia prowadzone przez nie biznesy?

  czytaj więcej...

 • Wydział Zarządzania UW na I miejscu w rankingu Perspektyw

   

  Szanowni Państwo,

  Z radością i dumą informujemy o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym Rankingu Kierunków Studiów „Perspektywy”.

  W grupie kierunków ekonomicznych, w kategorii „Zarządzanie”, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zostały uznane za najlepsze w Polsce, uzyskując maksymalną liczbę 100. punktów. Najwyższe podium nasz Wydział dzieli z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kolejne pozycje zajęły: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Politechnika Gdańska.

  czytaj więcej...

 • Dr Ludwicki i Dr Łudzińska w "Rzeczpospolitej" o MBA w czasach koronawirusa

  "Pandemia pokazała, że kluczowe są relacje wychodzące poza sztywne ramy funkcjonowania uczelni w relacjach studenci – wykładowcy. Bardzo ważna okazała się między innymi działalność Stowarzyszenia absolwentów naszego MBA, które w pierwszym odruchu i w odpowiedzi na pytania oraz prośby kolegów i koleżanek, już w marcu 2020 roku zorganizowało webinar poświęcony wykorzystaniu narzędzi pracy zdalnej w zarządzaniu zespołem. "

  Zapraszamy do przeczytania całego artykułu dyrektora EMBA@UW dr Tomasza Ludwickiego oraz menedżer ds. projektów w EMBA@UW dr Karoliny Łudzińskiej.

  Artykuł dostępny bezpłatnie pod linkiem:

  https://www.rp.pl/assets/pdf/RP360842531.PDF

  A także po kliknięciu TUTAJ

   

   

  czytaj więcej...

 • Spotkanie informacyjne online - 12 czerwca godz.:12:00

   

  Program Executive MBA@UW  jest jednym z najlepszych programów MBA w Polsce - akredytowanym przez międzynarodowe organizacje AMBA oraz EQUIS oraz zajmującym czołowe miejsca w rankingach. Nasi studenci i absolwenci zasiadają w zarządach wiodących firm w kraju i zagranicą, z powodzeniem łącząc praktyczną wiedzę zdobytą na studiach Executive MBA@UW z własnym, często wieloletnim, doświadczeniem zawodowym.

  W trakcie studiów oferujemy angażujące i jednocześnie niezwykle interesujące zajęcia. W roku akademickim 2021/22 ruszą one zgodnie z planem i będą prowadzone w formie tradycyjnej, na sali wykładowej. Jeśli, z powodu pandemii koronawirusa, nie będzie to przez jakiś czas możliwe, jesteśmy w 100% przygotowani do prowadzenia zajęć online.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na spotkanie informacyjne on-line.O organizacji studiów, programie nauczania, o wykładowcach i o wszystkim, co może interesować kandydatów, opowie dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor programu EMBA@UW.

  czytaj więcej...

 • Artykuł dr Postuły i dr Ludwickiego w "Polityce"

  Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu w "Polityce"

  napisanego przez dr hab. Agnieszkę Postułę oraz dr Tomasza Ludwickiego, dyrektora EMBA@UW, na temat Nowoczesnej edukacji liderów i liderek organizacji.
  "Przez ostatnie 200 lat kształciliśmy zgodnie z zasadą knowledge-based learning. W tej chwili staje się to nieaktualnym podejściem, nieefektywnym, nie przynoszącym wystarczających korzyści, nie przygotowującym studentów do odnalezienia się w rzeczywistości społecznej. W obecnych czasach nie możemy uczyć tego, co maszyny robią lepiej".
   
  Aby przeczytać pełny tekst prosimy kliknąć poniższy button:
   

  CZYTAJ ARTYKUŁ

     

  czytaj więcej...

 • Webinar: Meet Your MBA - 8 czerwca godz. 11:00

   

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line ze studiami EMBA@UW.

  Ideą, która przyświecała nam podczas organizacji tego cyklu, była chęć przybliżenia studiów EMBA potencjalnym uczestnikom w wygodny sposób - poprzez spotkania on-line.

  czytaj więcej...

 • Business Mixer - Jak inwestor indywidualny może zarobić na hossie w magazynach? 26.05 g.18:00

  Jak inwestor indywidualny może zarobić na hossie w magazynach?

  Która część Europy jest najbardziej atrakcyjna pod względem inwestycji w projekty magazynowe? Jak wygląda proces inwestycyjny projektu magazynowego – ile trwa i ile można zarobić? Jak rozwijał się rynek nieruchomości magazynowych w ostatnich latach i na jakim etapie ekspansji jest obecnie? Czy Covid wpłynął na rynek nieruchomości inwestycyjnych? Dlaczego rynek magazynowy w dzisiejszych czasach jest tak atrakcyjny?

  czytaj więcej...

 • Poznaj finalistki konkursu Biznes Pisany Szminką!

  Znamy finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

   

  Poznaliśmy listę finalistek w kategoriach otwartych XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku – najstarszej i największej inicjatywy, w której nagradzane są przedsiębiorcze Polki oraz Liderzy działający na rzecz równości w biznesie. Po raz kolejny polskie Bizneswoman zaprezentowały swoje osiągnięcia, ale po raz pierwszy w tak trudnych czasach gospodarczych, jakim jest pandemia covid19. To właśnie te mocno poszkodowane branże, jaką jest między innymi branża gastronomiczna, zostały docenione przez loże ekspertów, które zakwalifikowały do konkursu odważne biznesowo i społecznie inicjatywy, podejście przyjazne środowisku wraz z innowacyjnością zastosowanych rozwiązań.

   

  czytaj więcej...

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl