Archiwum

 • Wydział Zarządzania UW i EMBA@UW uznane "potrójną koroną"

  Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to pierwsza w Polsce uniwersytecka szkoła biznesu z trzema najważniejszymi akredytacjami: EQUIS, AACSB i AMBA.

  „Konsekwentnie podążamy za zmieniającą się rzeczywistością łącząc uniwersytecką tradycję i nowoczesne metody kształcenia biznesowego. Robimy to codziennie dla rozwoju nauki, studentów i biznesu”
  – Profesor dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Dziekan Wydziału Zarządzania  Uniwersytetu Warszawskiego

  Wydział Zarządzania UW zdobywa „trzy korony”!

  „Trzy korony” zdobyło zaledwie  1% uczelni na świecie, dlatego WZ UW znalazł się w elitarnym gronie międzynarodowych uczelni, które gwarantują swoim studentom najwyższy poziom edukacji w tym samym standardzie.

  czytaj więcej...

 • Spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem - założycielem naszego MBA

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Obłojem – z okazji 30-lecia istnienia naszego Programu Executive MBA.

  czytaj więcej...

 • Współpraca baku PEKAO S.A. i Uniwestytetu Warszawskiego

   

  Zintensyfikowanie dotychczasowej kooperacji, realizacja wspólnych projektów, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także wsparcie finansowe uczelni to główne cele,  jakie zostały dzisiaj omówione oraz jakie zostały zintensyfikowane poprzez podpisanie kolejnego porozumienia do łączącej Bank Pekao S.A. oraz Uniwersytet Warszawski umowy strategicznej.

  Więcej informacji :

  Bank Pekao zacieśnia współpracę z Uniwersytetem Warszawskim | Bank Pekao S.A.

  czytaj więcej...

 • Zbiórka na lekarstwa dla UKRAINY

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy do zrzutki na pomoc dla Ukrainy.
  Zebrane środki przeznaczymy na zakup środków opatrunkowych i lekarstw, które zostaną przewiezione do parafii w Łucku (jesteśmy z Proboszczem parafii w kontakcie i wiemy o ich potrzebach).

  Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/4bherd

  Uwaga: 10% dla serwisu zrzutka.pl nie trzeba płacić. Wystarczy nie zaznaczyć check-boxa. 

  Termin na wpłaty: 3 marca 2022r.

  Ze strony stowarzyszenia akcję koordynuje nasz członek zarządu - Łukasz Trzos  (W razie pytań prosimy o kontakt z Łukaszem – tel. 502 618 512, mail: lukasz@trzos.name). 

  Żona Łukasza prowadzi w Lublinie aptekę (https://apteka-grazyny-18-lublin.business.site/) i ma dostęp do rynku farmaceutycznego. Apteka rezygnuje z marży oraz negocjuje z hurtowniami jak najlepsze warunki zakupu środków opatrunkowych i leków.

  Zakupione rzeczy do Łucka przewiezie kolega Łukasza (https://m.facebook.com/profile.php?id=100008563304973), który już od piątku pomaga rodzinom na Ukrainie dostać się do przejścia granicznego z PL (dowozi ich samochodem do granicy)

  Zachęcamy do wsparcia i z góry dziękujemy w imieniu osób z Ukrainy.

  Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

  czytaj więcej...

 • Wydział Zarządzania UW najlepszą szkołą biznesu w Polsce według rankingu Eduniversal

  Eduniversal Ranking Business School przedstawia 1000 najlepszych szkół biznesu ze 154 krajów podzielonych na dziewięć regionów. Celem organizowanego od 2007 r. zestawienia jest zaprezentowanie szkół wyższych o międzynarodowych aspiracjach, kształcących kadrę menadżerską na najwyższym poziomie.

   

  W ogłoszonym pod koniec listopada Eduniversal Ranking Business School 2021, Wydział Zarządzania UW po raz kolejny zajął czołowe lokaty. W rankingu krajowym WZ UW uplasował się na pierwszym miejscu, przed Akademią Leona Koźmińskiego, Szkołą Główną Handlową i Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, utrzymując wieloletnią już pozycję lidera. W regionie Europy Wschodniej został wyróżniony jako jedna z „Top 3 Business School”, zdobywając trzecie miejsce. Pierwsze przypadło Prague University of Economics and Business, natomiast drugie – Graduate School of Management – St. Petersburg University.

   

  czytaj więcej...

 • Sukces Executive MBA@UW w rankingu „Perspektyw”

  Nasz program Executive MBA@UW został wyróżniony podczas Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego Perspektywy 2021. W rankingu najlepszych programów MBA w Polsce zdobyliśmy trzecie miejsce, otrzymaliśmy również specjalne wyróżnienie w kategorii „Merytoryczne cechy programu”.

  czytaj więcej...

 • Relacja z Graduacji 27 edycji, 2021

  W ostatnią sobotę, 18 września 2021 roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta Graduacja Studentów XXVII edycji programu Executive MBA@UW. Wydarzenie to było szczególne, ponieważ ostatni rok nauki naszych Absolwentów był wyjątkowo trudny. Restrykcje związane z pandemią COVID-19 zakłóciły tradycyjny tok studiów, zmuszając Studentów do uczestniczenia w zajęciach online. Te niełatwe warunki nie przeszkodziły jednak naszym wytrwałym słuchaczom w złożeniu egzaminu dyplomowego i uzyskaniu tytułu Master of Business Administration, z czego niezmiernie się cieszymy. Ponadto rozpoczynamy obchody XXX-lecia programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. W 1991 roku pierwsza edycja wspólnego programu UW oraz University of Illinois rozpoczęła zajęcia.

  czytaj więcej...

 • GRADUACJA 2021 - live streaming - 18.09 start 10:00

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z Uroczystej Graduacji nitek 27PL i 27US oraz Oficjalnego Otwarcia nowej siedziby Międzynarodowego Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

  Początek uroczystości 18 września o godzinie 10:00.

  czytaj więcej...

 • Potwierdzenie udziału w Graduacji EMBA@UW 2021

  Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Graduacji 2021.

  czytaj więcej...

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl