Archiwum

 • dr Ludwicki i dr Łudzińska o MBA w czasach koronawirusa w gazecie "Manager MBA "

  Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu napisanego przez dr Tomasza Ludwickiego i dr Karolinę Łudzińską nt: studiów MBA w czasach Koronawirusa.

  Pełny artykuł pod linkiem:

  MBA w czasach koronawirusa - manager24

  czytaj więcej...

 • Poznaj Bizneswomen Roku 2021!

  Poznajmy laureatki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

   

  Znamy już listę laureatek XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, którego partnerem jest program Executive MBA@UW. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach: Startup roku, Pomysł na start/Biznes lokalny, Liderka w Nowych Technologiach, Biznes Roku przychód poniżej 10 mln i przychód powyżej 10 mln, Działalność społeczna, Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu oraz Organizacja przyjazna rodzicom. Kim są laureatki oraz co wyróżnia prowadzone przez nie biznesy?

  czytaj więcej...

 • Wydział Zarządzania UW na I miejscu w rankingu Perspektyw

   

  Szanowni Państwo,

  Z radością i dumą informujemy o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym Rankingu Kierunków Studiów „Perspektywy”.

  W grupie kierunków ekonomicznych, w kategorii „Zarządzanie”, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zostały uznane za najlepsze w Polsce, uzyskując maksymalną liczbę 100. punktów. Najwyższe podium nasz Wydział dzieli z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kolejne pozycje zajęły: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Politechnika Gdańska.

  czytaj więcej...

 • Dr Ludwicki i Dr Łudzińska w "Rzeczpospolitej" o MBA w czasach koronawirusa

  "Pandemia pokazała, że kluczowe są relacje wychodzące poza sztywne ramy funkcjonowania uczelni w relacjach studenci – wykładowcy. Bardzo ważna okazała się między innymi działalność Stowarzyszenia absolwentów naszego MBA, które w pierwszym odruchu i w odpowiedzi na pytania oraz prośby kolegów i koleżanek, już w marcu 2020 roku zorganizowało webinar poświęcony wykorzystaniu narzędzi pracy zdalnej w zarządzaniu zespołem. "

  Zapraszamy do przeczytania całego artykułu dyrektora EMBA@UW dr Tomasza Ludwickiego oraz menedżer ds. projektów w EMBA@UW dr Karoliny Łudzińskiej.

  Artykuł dostępny bezpłatnie pod linkiem:

  https://www.rp.pl/assets/pdf/RP360842531.PDF

  A także po kliknięciu TUTAJ

   

   

  czytaj więcej...

 • Artykuł dr Postuły i dr Ludwickiego w "Polityce"

  Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu w "Polityce"

  napisanego przez dr hab. Agnieszkę Postułę oraz dr Tomasza Ludwickiego, dyrektora EMBA@UW, na temat Nowoczesnej edukacji liderów i liderek organizacji.
  "Przez ostatnie 200 lat kształciliśmy zgodnie z zasadą knowledge-based learning. W tej chwili staje się to nieaktualnym podejściem, nieefektywnym, nie przynoszącym wystarczających korzyści, nie przygotowującym studentów do odnalezienia się w rzeczywistości społecznej. W obecnych czasach nie możemy uczyć tego, co maszyny robią lepiej".
   
  Aby przeczytać pełny tekst prosimy kliknąć poniższy button:
   

  CZYTAJ ARTYKUŁ

     

  czytaj więcej...

 • Poznaj finalistki konkursu Biznes Pisany Szminką!

  Znamy finalistki XII edycji konkursu Bizneswoman Roku

   

  Poznaliśmy listę finalistek w kategoriach otwartych XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku – najstarszej i największej inicjatywy, w której nagradzane są przedsiębiorcze Polki oraz Liderzy działający na rzecz równości w biznesie. Po raz kolejny polskie Bizneswoman zaprezentowały swoje osiągnięcia, ale po raz pierwszy w tak trudnych czasach gospodarczych, jakim jest pandemia covid19. To właśnie te mocno poszkodowane branże, jaką jest między innymi branża gastronomiczna, zostały docenione przez loże ekspertów, które zakwalifikowały do konkursu odważne biznesowo i społecznie inicjatywy, podejście przyjazne środowisku wraz z innowacyjnością zastosowanych rozwiązań.

   

  czytaj więcej...

 • Poznaj Naszych Wykładowców - dr Boris Lezhava

  Wykładowcy programu Executive MBA@UW

  To co wyróżnia Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, to świetnie dobrana kadra posiadająca najwyższe kwalifikacje na światowym poziomie. Starannie dokonujemy wyboru naszych wykładowców tak, by nasi studenci zyskali jak najwięcej merytorycznej i aktualnej wiedzy.

  Aby mogli Państwo lepiej poznać niektórych z nich, będziemy regularnie przedstawiać wybranego wykładowcę.

   

  czytaj więcej...

 • 1 miejsce programu Executive MBA@UW w Rankingu EDUniversal Best Masters

  Informacja prasowa, 26 kwietnia 2021

   

  1 miejsce programu Executive MBA@UW w Europie Wschodniej

  w Rankingu EDUniversal Best Masters 2021!

   

  EDUniversal, niezależna, międzynarodowa organizacja założona w 1994 r. we Francji, co roku publikuje swój Ranking najlepszych studiów magisterskich w obszarze zarządzania oraz programów MBA na całym świecie: EDUniversal Best Masters.  

   

  czytaj więcej...

 • Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów

  W czwartek, 15 kwietnia odbyła się uroczysta Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów – programu rozwojowego adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego ze Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW.

  Program jest realizowany przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania przy WZ UW we współpracy z Sekcją ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich działającą przy Biurze Spraw Pracowniczych.

   

  czytaj więcej...

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl