AI – The 2024 Game Changer in Academia, Society, and Global Economy

Serdecznie zapraszam do rejestracji na niezwykłą konferencję "AI - The 2024 Game Changer in Academia, Society and Global Economy", która odbędzie się 30 stycznia 2024 roku.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, wybitny i ceniony autorytet naukowy. Patronat objęli również:

• Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych UW - dr hab. Gabriela Grotkowska, profesor UW, ceniona ekonomistka;
  • Prezydent Instytutu Zarządzania Ryzykiem Strategicznym (ISRM) - Lord Toby Harris, brytyjski polityk i działacz społeczny, były zastępca burmistrza Londynu;
  • Dziekan Wydziału Zarządzania UW - dr hab. Grzegorz Karasiewicz, prof. UW, uznany specjalista w dziedzinie zarządzania.

W konferencji wezmą udział światowej klasy eksperci AI i myśliciele, m.in.:

• David Rubens - dyrektor Instytutu Zarządzania Ryzykiem Strategicznym, doradca rządów i wiodących firm na całym świecie;
  • Aleksandar Bogdanović - Sekretarz Generalny Czarnogórskiej Partii Socjaldemokratycznej, były minister kultury Czarnogóry;
  • Katarzyna Śledziewska - dyrektor DELabu UW, autorka przełomowych badań na temat AI i gospodarki cyfrowej;
  • Konrad Maj - szef Centrum Innowacji Społeczno-Technologicznych SWPS, ekspert w dziedzinie interakcji człowiek-maszyna;
  • Mirosław Skowron - prezes PERN SA, wizjoner wykorzystujący AI i automatyzację w sektorze energetycznym.

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się w formie hybrydowej. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat AI, nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany inspiracji z liderami z całego świata. Liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcam do szybkiej rejestracji!

🌟 Dołącz do nas na konferencji "AI – The 2024 Game Changer in Academia, Society, and Global Economy"! 🌐
 Kiedy? 30 stycznia 2024 📍 Gdzie? Uniwersytet Warszawski i online ✨ Spotkaj ekspertów z różnych dziedzin i odkryj, jak AI zmienia nasz świat! Z prestiżowymi patronami konferencji, masz pewność, że to wydarzenie na najwyższym poziomie. 🔍 Dlaczego warto się zarejestrować? To nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale i na nawiązanie cennych kontaktów. Udział jest bezpłatny!

Zarejestruj się już dziś! ai.bpmcenter.edu.pl