Spotkanie integracyjne EMBA@UW + wystąpienie Witolda Kowalskiego

 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne absolwentów/słuchaczy EMBA@UW.  Spotkanie jest połączone z wysłuchaniem wystąpienia Witolda Kowalskiego, ex-CEO NIKE POLAND, autora książki "Świadomy lider" 

 

Tytuł wystąpienia Witolda Kowalskiego- "Szczerze o przywództwie i zarządzaniu"

https://www.linkedin.com/in/witold-kowalski-mentor-konsultant/

 

Podczas spotkania Witold Kowalski podzieli się swoimi refleksjami na temat stanu przywództwa w Polsce, na podstawie swoich 20-letnich doświadczeń jako CEO (w tym w NIKE) oraz z pracy z ponad 160 firmami, którymi doradzał jako konsultant i mentor.

 

Link do książki:

https://mtbiznes.pl/produkt/swiadomy-lider

Książkę naszego Gościa – „Świadomy lider. Lekcje przywództwa od ex-CEO Nike Poland” będziesz mógł/mogła kupić w czasie spotkania w wyjątkowo promocyjnej cenie 55 PLN – płatność tylko gotówką lub via BLIK.

Zachęcamy do zakupu więcej niż 1 egzemplarza - książka z autografem i dedykacją Autora to znakomity prezent dla przyjaciół, znajomych i współpracowników.

Link do podcastów Witolda Kowalskiego o pokoleniu (Baby Boomers i Gen Z)

https://www.youtube.com/@KowaleBiznesu

 

Open networking poprowadzi Grzegorz Turniak z GRUPAYAK.

 

Termin: wtorek 28 listopada 2023r. godz. 18.30 - 23.00.

 Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

 

Agenda spotkania: 

 

18.30 - 19.20 open networking

19.20 Powitanie

19.30 Wystąpienie Witolda Kowalskiego - Autora książki

20.15 Pytania i dyskusja

20.30 - 23.00  networking, autografy, zakończenie 

 

 Koszt udziału:

·  0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2023r (600zł).

·  70zł  od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2023r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej. 

·  130zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących

·  200zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

 

Cena obejmuje catering i 4,5h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 20 listopada 2023 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Wpłata jest równoznaczna ze zgłoszeniem na event. Osoby, które opłaciły składkę premium potwierdzają swoje zgłoszenie na adres mailowy.

Partnerzy:  

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

WK Profit Consulting Witold Kowalski www.wkprofit.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednocześnie informujemy, że spotkanie świąteczne absolwentów MBA@UW odbędzie się w dniu 21 grudnia 2023r. w NEM Asian Fusion Restaurant na Krakowskim Przedmieściu.  


 
   AACSB International - Założona w 1916 r. (AACSB) jest największym na świecie sojuszem edukacji biznesowej, łączącym nauczycieli, studentów i biznes.
 

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: [email protected]