Podsumowanie aktywności Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA w 2023r. i podziękowanie dla uczestników oraz partnerów na naszych eventach.

W 2023r. zorganizowaliśmy, dla blisko 500 członków oraz pozostałych absolwentów i studentów programu Executive MBA at UW, 11 eventów, w tym Bal Absolwentów w Hotelu Four Points by Sheraton w Warszawie oraz 4 imprezy wyjazdowe (narty na Jaworzynie Krynickiej, 2 rejsy żeglarskie w Chorwacji i spływ kajakowy po Wieprzu).

Przez pierwsze półrocze partnerem strategicznym stowarzyszenia była IPOPEMA TFI S.A. (Tomasz Mrysz i Radosław Cieślak).

Ponadto partnerami naszych eventów były następujące firmy :

Arinea - Dawid Piorun

Innvesto Group sp. z o.o. -Dariusz Wieloch

MOKOSH Cosmetics - Anna Didiuk i Anna Rutkowska - Didiuk

Nem Asian Fusion Restaurant - Hung T.

GrupaYak - Grzegorz Turniak

WK PROFIT CONSULTING - Witold Kowalski

Niron Invest Group - Karolina Lewinska

Ponadto stowarzyszenie było partnerem 9 spotkań zorganizowanych przez Pawłem Dudkiem z następującymi osobami:

Jakub Bojanowski

Józef Wancer

prof. Krzysztof Obloj

Adam Ringer

dr Aga Szóstek

Anna Sarnacka

Jarosław Kurski

dr Dariusz Uzycki

Patrycja Piekutowska, PhD

W 2024r. oprócz networkingu i budowania relacji zamierzamy skoncentrować się w większym stopniu się na umożliwienie uczestnikom naszych eventów nawiązywania relacji biznesowych. W tym celu rozpoczynamy współpracę z Klub Inteligencji Biznesu (Marcin Roczniak, Witold Antosiewicz).

Zapraszamy absolwentów MBA@UW do uczestnictwa, jak i firmy do skorzystania z oferty partnerstwa na naszych eventach.

Poza tym w imieniu zarządu Stowarzyszenia i dr Tomasz Ludwicki - Dyrektora Programu Executive MBA at UW zachęcamy do rekrutacji na studia MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Krzysztof Pajączek

Wpis pochodzi z profilu na LinkedIn Krzysztofa Pajączka, https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7149725384840839168/