Relacja z Graduacji XXIX edycji EMBA@UW

W sobotę, 24 czerwca 2023 roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta Graduacja Studentów XXIX edycji programu Executive MBA@UW. Wydarzenie to było szczególne, ponieważ odnotowaliśmy najwyższą frekwencję w całej historii programu – dopisała zarówno obecność Absolwentów, gości, jak i aktualnych studentów, którzy oglądali ceremonię czekającą ich za rok.

Na uroczystości wręczenia dyplomów byli obecni J.M. Rektor UW prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania UW prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, dyrektor programu MBA@UW dr Tomasz Ludwicki, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. nadzorująca Pion Bankowości Przedsiębiorstw Magdalena Zmitrowicz, która wygłosiła wykład okolicznościowy oraz wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Piotr Sota. Swoją obecnością zaszczycili nas również goście specjalni między innymi prof. Nicholas Petruzzi, dr Agnieszka Wilczak, dr Robert Pietrusiński, a także rodziny i przyjaciele Absolwentów oraz chór Collegium Musicum UW.

Powitalne przemówienie zostało wygłoszone przez Dziekana Wydziału Zarządzania UW prof. dr hab. Grzegorza Karasiewicza, który odniósł się do wyników finansowych Uniwersytetu Warszawskiego i opowiedział, jaką rolę dla całej instytucji pełni program Executive MBA@UW. Po zakończonym przemówieniu powitalnym, prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, Dziekan Wydziału Zarządzania UW zaprosił do wygłoszenia wykładu okolicznościowego Magdalenę Zmitrowicz, absolwentkę XXVII edycji emba@UW, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. nadzorująca Pion Bankowości Przedsiębiorstw, która opowiedziała o budowaniu swojej kariery i zmotywowała Absolwentów do działania i wykorzystania nabytych na studiach umiejętności w kształtowaniu miejsca pracy.

fot. Tomasz Myśluk. Dziekan Wydziału Zarządzania UW prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz i dyrektor programu MBA@UW dr Tomasz Ludwicki odbierający nagrodę

Po przemówieniach nadszedł czas na rozdanie nagród oraz dyplomów. Szczególne gratulacje należą się Studentom, którzy zdobyli wyróżnienie za najwyższą średnią ocen.

Z 29 edycji angielskojęzycznej Programu:

3. Piotr Fabjański

2. Joanna Romanowicz

1. Jacob Foreman, Piotr Kobyliński, Beata Fedyk

Z 29 edycji polskojęzycznej Programu:

3. Marcin Podziemski, Przemysław Oszczapiński

2. Robert Makuch

1. Mariusz Tabała, Jan Mrozowski

Z 29 edycji Programu EMBA (Purple):

3. Adam Kot, Izabela Kuszner, Tomasz Murawski

2. Daniel Glegoła, Łukasz Gradowski, Adrianna Koc, Jan Maria Kowalski, Pachońska Marlena, Róża Sierżęga

1. Dariusz Chełmicki

Po przyznaniu dyplomów, odśpiewaniu przez znakomity Chór Kameralny Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego hymnu „Gaude Mater Polonia” zostały wręczone nagrody dla najlepszych wykładowców wybranych w drodze anonimowego głosowania przez Studentów.

Nagrody te zdobyli:

Od XXIX edycji anglojęzycznej Programu:

III dr Tomasz Ludwicki i dr Anna Kuźmińska

II Professor Nicholas C. Petruzzi

I Dr. Jovana Stanisljevic

Od XXIX edycji polskojęzycznej Programu:

III dr Tomasz Ludwicki

II mgr Elżbieta Makowska

I prof. Adam Chmielewski

Od XXVIII edycji Programu EMBA (Purple):

III dr Agnieszka Wilczak

II dr Tomasz Ludwicki i dr Jovana Stanisljevic

I prof. Mariusz Trojanowski

W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć na żywo prof. Nicholasa Petruzziego, aby mógł osobiście odebrać nagrodę i uczestniczyć w uroczystości.

fot. Tomasz Myśluk. prof. Nicholas Petruzzi i dr Tomasz Ludwicki po wręczeniu nagród dla najlepszych wykładowców

Ostatnie rozdane pamiątkowe nagrody to wyjątkowe wyróżnienia przyznawane przez J.M. Rektora A. Z. Nowaka dla zespołów, które napisały najlepiej ocenione prace dyplomowe.

Nagrodzone zespoły

Z XXIX edycji anglojęzycznej Programu:

Beata Fedyk

Piotr Kobyliński

Marta Liszka

Alicja Pollesch

Z XXIX edycji polskojęzycznej Programu:

Tomasz Grodek

Robert Makuch

Jan Mrozowski

Łukasz Paćkowski

Tomasz Laszuk

Przemysław Oszczapiński

Marcin Podziemski

Dawid Sikorski

Agata Szkup

Piotr Ambicki

Anna Didiuk

Matylda Lipińska

Dariusz Pełka

Grzegorz Stanclik

Z XXIX edycji Programu EMBA (Purple):

Dla zespołu w składzie:

Tomasz Murawski

Adam Kot

Martyna Nowakowska

Daniel Glegoła

Jędrzej Fryc

Dla zespołu w składzie:

Adrianna Koc

Róża Sierżęga

Dariusz Chełmicki

Jan Maria Kowalski

Łukasz Gradowski

Karol Goluch

fot. Tomasz Myśluk. Zdjęcie grupowe

Po rozdaniu nagród przedstawiciele grup wygłosili krótkie przemówienia, w których podsumowali swój czas studiowania, podziękowali swoim bliskim za wsparcie, podziękowali także swoim kolegom i koleżankom z ławki za cudowny czas.

Przemówienia wygłosili:

w imieniu studentów XXIX edycji programu w j. angielskim – Jacob Foreman

w imieniu studentów XXIX edycji programu w j. polskim – Przemysław Oszczapiński

w imieniu studentów XXIX edycji Purple Executive MBA – Bartosz Żukowski

Po tych podziękowaniach, Piotr Sota, wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów WIEMBA oraz EMBA@UW pogratulował świeżo upieczonym Absolwentom zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w wielu ciekawych i atrakcyjnych działaniach prowadzonych przez Stowarzyszenie (alumni.org.pl).

Oficjalna część uroczystości została zakończona przemówieniem wygłoszonym przez JM rektora prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka. Następnie absolwenci zostali zaproszeni na poczęstunek przy salach EMBA@UW na Wydziale Zarządzania UW, aby w mniej formalnej atmosferze jeszcze „pożegnać się” z Wydziałem, a wieczorem nasi Absolwenci świętowali sukcesy na Balu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów WIEMBA oraz EMBA@UW.

fot. Tadeusz Myśluk. dr Tomasz Ludwicki ze studentami