Sylwester Gabriel Wybranowski,
Menedżer ds. Sprzedaży Apartamentów, Dom Development S.A.,
Absolwent XXI edycji


Executive MBA to biznes plus emocje opakowany w akademickie schematy.
Kiedy po zakończonej prezentacji finałowego projektu można nareszcie odetchnąć z ulgą, niemal natychmiast przychodzi czas na refleksję i zastanowienie nad pytaniem „A jak wyglądało moje życie wcześniej”?. Trzy semestry pełne wyrzeczeń, nieprzespanych nocy, porannego wstawania, masy przeanalizowanych dokumentów, setki przeczytanych stron tekstu, wiele spotkań z nieznanymi dotąd ludźmi  i godziny dyskusji.
Program Executive MBA to poszukiwanie równowagi. Każdy z uczestników programu przychodzi z bagażem doświadczeń, w różnych dziadzinach i z różnych segmentów rynku. Moje doświadczenia zawodowe od wielu lat związane są z rynkiem deweloperskim przede wszystkim w dziedzinie sprzedaży. Dla mnie osobiście Program Executive MBA był kolejnym zaplanowanych krokiem w poszukiwaniu zdolności do utrzymywania pełnej świadomości i równowagi. W obecnej rzeczywistości w której dostęp do informacji jest coraz szybszy i łatwiejszy równowaga i świadomość pozwalają na podejmowanie najbardziej trafnych decyzji.
Program Executive MBA to poszukiwanie równowagi na płaszczyźnie emocji w biznesie. Tak wiele przykładów konfliktów i sposobów ich rozwiązania nie leży tylko i wyłącznie po stronie liczb czyli po stronie finansów, lecz również po stronie prawidłowego odczytywania ludzkich emocji i prawidłowych, świadomych reakcji.
Program Executive MBA to wyzwanie do poszukiwania równowagi w relacjach z innymi osobami. Niemal z dnia na dzień, stajesz się członkiem grupy w której znajdują się osoby w różnym wieku, z różnym doświadczeniem zawodowym, kulturowym, emocjonalnym jak również rodzinnym. Jedyną możliwością jest zaoferowanie całej grupie Twojego wsparcia, ponieważ w zamian otrzymasz wsparcie wszystkich pozostałych osób. Na koniec okaże się, że wiele z tych osób to Twoi przyjaciele lub biznesowi partnerzy.
Kiedy zatem odetchniemy z ulgą po prezentacji finałowego projektu, dotrze do nas fakt, że oto właśnie staliśmy się częścią elitarnej społeczności, jaką stanowią Absolwenci Executive MBA.

WRÓĆ DO OPINII