Aktualności

 • Business Mixer - Integracja i spotkanie z Mateuszem Kusznierewiczem - 17.XI.2021 g.19:00

   

  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne absolwentów/słuchaczy MBA.  Spotkanie jest połączone z wysłuchaniem wystąpienia Mateusza Kusznierewicza  - "Z wiatrem i pod wiatr w życiu, sporcie i biznesie"

  czytaj więcej...

 • Relacja z Graduacji 27 edycji, 2021

  W ostatnią sobotę, 18 września 2021 roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta Graduacja Studentów XXVII edycji programu Executive MBA@UW. Wydarzenie to było szczególne, ponieważ ostatni rok nauki naszych Absolwentów był wyjątkowo trudny. Restrykcje związane z pandemią COVID-19 zakłóciły tradycyjny tok studiów, zmuszając Studentów do uczestniczenia w zajęciach online. Te niełatwe warunki nie przeszkodziły jednak naszym wytrwałym słuchaczom w złożeniu egzaminu dyplomowego i uzyskaniu tytułu Master of Business Administration, z czego niezmiernie się cieszymy. Ponadto rozpoczynamy obchody XXX-lecia programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. W 1991 roku pierwsza edycja wspólnego programu UW oraz University of Illinois rozpoczęła zajęcia.

  czytaj więcej...

pokaż: wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 2

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl