Dr Ludwicki i Dr Łudzińska w "Rzeczpospolitej" o MBA w czasach koronawirusa

"Pandemia pokazała, że kluczowe są relacje wychodzące poza sztywne ramy funkcjonowania uczelni w relacjach studenci – wykładowcy. Bardzo ważna okazała się między innymi działalność Stowarzyszenia absolwentów naszego MBA, które w pierwszym odruchu i w odpowiedzi na pytania oraz prośby kolegów i koleżanek, już w marcu 2020 roku zorganizowało webinar poświęcony wykorzystaniu narzędzi pracy zdalnej w zarządzaniu zespołem. "

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu dyrektora EMBA@UW dr Tomasza Ludwickiego oraz menedżer ds. projektów w EMBA@UW dr Karoliny Łudzińskiej.

Artykuł dostępny bezpłatnie pod linkiem:

A także po kliknięciu TUTAJ