Wirtualny Business Mixer - zaangażowanie i efektywność z perspektywy dużych zbiorów danych - 16 marca godz.: 12:00 - 13:30

 

Zarząd Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA @ UW Alumni Association wraz z czeskim tech-house LutherOne i MCZ UW zapraszają członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne bezpłatne webinarium. Spotkanie ZOOM zapewni Państwu wyjątkowy wgląd w nasze dane z 2020 roku. Porozmawiamy o tym, jak ostatni rok zmienił firmy pod względem komunikacji, współpracy i wydajności oraz jak okoliczności podważają tradycyjne poglądy na temat motywacji, zaangażowania i lojalności.

Co się będzie działo?

Dzięki platformie współpracy i wydajności LutherOne stale gromadzi szerokie spektrum unikalnych danych o tym, jak firmy (z różnych krajów i branż) zarządzają różnymi częściami swojej działalności - nie tylko w kontekście ostatnich zmian. Podczas spotkania CEO i współwłaściciel LutherOne, Jiri Baca (były CEO Vodafone, mBank) przedstawi nasze wewnętrzne spojrzenie na te dane. Skoncentrujemy się na tym, w jaki sposób dane mogą pomóc zarządzać dzisiaj i przygotować się na jutro wraz ze zmianami, które przyniesie.

Główne obszary, które omówimy to:

• Wyraźne różnice między pierwszą a drugą falą pandemii (w tym okres przejściowy)

• Zmiany w stylach pracy i ich wpływ na produktywność i efektywność pracowników;

• Znaczący wzrost współczynnika stresu

• Czynniki prowadzące do zwiększonego ryzyka wypalenia;

• Wpływ na lojalność pracowników;

• Transformacja współpracy i jej konsekwencje dla motywacji;

• Rosnąca luka pomiędzy najwyższym kierownictwem a pracownikami w postrzeganiu bieżącej sytuacji;

• Znaczne zmniejszenie postrzegania znaczenia klienta

• Zalecenia, implikacje, kluczowe wyzwania na 2021 r.

SPOTKANIE BĘDZIE PROWADZONE PO ANGIELSKU

Link do formularza rejestracyjnego: https://experience.lutherone.com/data-2020-webinar-16-3-2021

O firmie LutherOne:

Jako czeski dom technologiczny LutherOne stworzyliśmy innowacyjną platformę opartą na danych, która zmienia sposób współpracy zespołów w erze cyfrowej. Nasze rozwiązania cieszą się zaufaniem największych firm na świecie. Od ankiet zaangażowania pracowników w czasie rzeczywistym i narzędzi do komunikacji wewnętrznej i współpracy, przez informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, po intuicyjne planowanie zadań i działań - rozwiązania LutherOne koncentrują się na ludziach i ich funkcjonowaniu w środowisku pracy. Współpracujemy z klientami, aby wspierać satysfakcję i motywację ich pracowników.

https://www.lutherone.com/pl

O Jiri:

Wizjoner przyszłościowy z udokumentowanym doświadczeniem w przekładaniu wizji na rzeczywistość. Pasja do ludzkiego doświadczenia, danych i cyfryzacji towarzyszyła mu na drodze do budowy mBanku typu greenfield oraz w międzynarodowych korporacjach, takich jak GE, Vodafone i Citi, gdzie pełnił różne funkcje CEO / COO / CCO.

https://www.linkedin.com/in/jiribaca/

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. – w wysokości   150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

Korzystając z okazji, przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021 r. - w wysokości 150 zł i składki 500 zł. Zachęcamy do wpłaty.

Kolejne webinary będą prowadzone w języku polskim.

31.03. godz. 18.00 - prof. Krzysztof Obłój

28.04. godz. 18.00 - „SPEED bez granic w cyfrowym świecie” - Aleksander Poniewierski https://www.linkedin.com/in/aleksanderponiewierski/

12.05. godz. 18:00 - "Efektywne utrzymanie relacji biznesowych w warunkach reżimu sanitarnego" Stefan Karmaza - wykład przełożony

W imieniu Zarządu serdecznie pozostajemy do Państwa dyspozycji

Sylwester Wybranowski  & Krzysztof Pajączek

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl