Bal Absolwentów 2021 - Zaproszenie

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chcielibyśmy Was zaprosić na kolejny Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW. 

 

Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW odbędzie się w Hotelu The Westin w Warszawie w dniu 18 września 2021r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00

 

https://www.westin.pl/ 

 

W tym roku będzie również okazja do uczczenia 30-lecia Programu Executive MBA@UW. Dla osób, które będą na naszym balu po raz pierwszy, chcielibyśmy zaznaczyć, że impreza ta odbywa się bez zbytniego zadęcia, w przypadku Pań nie są wymagane suknie wieczorowe, a w przypadku Panów nie są wymagane smokingi, nie tańczymy też uroczystego poloneza i nie wszystkie osoby decydują się na przyjście z osobą towarzyszącą.

 

Koszt udziału:

 

·        bezpłatny – dla członków stowarzyszenia, którzy opłacili składkę członkowską w wersji Premium za 2021r. (500zł). Składki opłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.

·        200 zł - od członków Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, którzy opłacili zwykłą składkę członkowską za 2021r. (150zł).

·        300zł od pozostałych absolwentów programu Executive MBA@UW i od osób towarzyszących 
 


Termin zgłoszeń i wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 15 lipca 2021r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

 

Tradycyjnie będziemy mieli 20 bezpłatnych miejsc parkingowych. Cena za noc w hotelu Westin - 300zł netto za jedynkę i 330zł netto za dwójkę.

 

Zgłoszenia oraz ewentualne zapotrzebowanie na miejsce parkingowe i pokój hotelowy prosimy kierować adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com. Na stolikach będą wizytówki imienne, w związku z tym, gdy ktoś będzie na balu z osoba towarzyszącą to proszę również o podanie imienia i nazwiska partnera/partnerki.

 

W imieniu Zarządu

serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji

 

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 553 41 04
e-mail: mba@uw.edu.pl