Bal Absolwentów EMBA@UW

Absolwentów Programu Executive MBA zapraszamy na wydarzenie podczas którego będziemy mieli okazję i czas na rozmowę, wspomnienia oraz dobrą zabawę. Zapraszamy na Bal Absolwentów Programu Executive MBA, który odbędzie się 12 czerwca 2015.

Dwadzieścia lat minęło, od kiedy pierwsza grupa ambitnych ludzi stanęła na progu Uniwersytetu Warszawskiego z mocnym przekonaniem, iż za chwilę zapoczątkują niezwykle ważny okres w swoim życiu, ale również w życiu Uniwersytetu Warszawskiego.
Dzisiaj, po dwóch niezwykłych dla Polski dekadach, ale również niezwykle interesujących i ważnych dla każdego z nas, w gronie Absolwentów Programu Executive MBA, organizowanego przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania przy Uniwersytecie Warszawskim, znajduje się niemal tysiąc osób. Nie pamiętając ile każdy z nas ma lat, trzeba uczciwie stwierdzić, iż jesteśmy jak wielopokoleniowa rodzina.
Wszystkich naszych Absolwentów zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt mejlowy ze Stowarzyszeniem Absolwentów [email protected]