"Biznes w kwarantannie" - relacja ze spotkania

23 kwietnia 2020 r. odbyło się kolejne spotkanie Absolwentów programu emba@uw z cyklu Wirtualny Business Mixer. Dr Agnieszka Brzozowska i dr Aleksandra Wąsowska, psycholożki współpracujące z Międzynarodowym Centrum Zarządzania WZ UW, odpowiadały na pytania z obszaru "Biznes w kwarantannie":
- jak przetrwać w tym trudnym okresie?
- co pandemia zmienia w naszym życiu?
- co nam odbiera, ale też czego uczy?

Szerszą relację wraz z nagraniem ze spotkania i zaproszeniem do grupy wsparcia "Biznes w kwarantannie" znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Absolwentów pod linkiem:

Serdecznie polecamy!