Business Mixer + licytacja dla UKRAINY - 2 kwietnia 17:30-24:00

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW i dr Tomasza Ludwickiego Dyrektora Programu Executive MBA@UW chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na spotkanie integracyjne absolwentów/studentów EMBA@UW. Spotkanie jest połączone z wysłuchaniem wystąpień przedstawicieli  Legii Warszawa i Vectio Sp.z o.o. oraz możliwością obejrzenia meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk z trybuny przy loży Silver lub ze SKY BOX.

Prelegenci:

Marcin Herra  – Wiceprezes Zarządzający – Legia Warszawa S.A. – “Legia Warszawa: kluczowe obszary działalności, odpowiedź na trudną sytuację i kierunki dalszego rozwoju”.

Stefan Karmaza – CEO Vectio Sp. z o.o.  – “Praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji w transformacji cyfrowej”

Gość specjalny – prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz – Dziekan Wydziału Zarządzania UW

W trakcie eventu zaplanowana została aukcja gadżetów sportowych i koszulek WIEMBA. Środki z wylicytowanych przedmiotów przeznaczymy na pomoc dla UKRAINY. Jeżeli ktoś z Was chciałby też przeznaczyć coś na aukcję, to będzie to mile widziane.

Uczestnicy: absolwenci/słuchacze programu EMBA@UW oraz osoby towarzyszące. Liczba uczestników: ok. 100-120  osób.

Termin: sobota 2 kwietnia 2022r. w godz. 17.30 - 24.00.

Miejsce: Legia Warszawa (SKY BOX), Warszawa, ul. Łazienkowska 3

Koszt udziału:

• 0zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2022r (500zł).
  • 100zł  od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2022r. (200zł).
  • 200zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących

Termin wpłat i zgłoszenia: Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 25 marca 2022r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę przesyłać na maila: [email protected] Oprócz imienia i nazwiska należy podać nr PESEL, a w przypadku obcokrajowców nr paszportu (wszyscy uczestnicy przed meczem otrzymają mailem bilety na mecz)

Będziemy mieli do dyspozycji 10 bezpłatnych miejsc parkingowych, zainteresowane osoby proszę o przekazanie marki samochodu i nr rejestracyjnego (decyduje kolejność zgłoszeń).

W trakcie eventu będzie również możliwość zrobienia sobie spersonalizowanej koszulki (z logo stowarzyszenia, UW, L, flagą Ukrainy i własnym imieniem/nazwiskiem – dowolne warianty)

Partnerzy eventu:

Legia Warszawa S.A.

Vectio Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA: event jest przeznaczony tylko dla osób mających ważny paszport covidowy (green pass)

Serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski i Krzysztof Pajączek