Business Mixer w sportowym duchu

Absolwenci, obecni oraz przyszli studenci Executive MBA spotkali się 5 października 2017r. w warszawskim klubie Proxima na Business Mixerze. Okazją do spotkania, w którym uczestniczyło blisko 100 osób, był mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w którym Polska mierzyła się z Armenią.

Mecz dostarczył zgromadzonym sympatykom futbolu wiele radości. Polska po efektownej i skutecznej grze, pokonała rywali 6:1. Uczestnicy Business Mixera mogli obserwować jak Robert Lewandowski przechodzi do historii polskiej piłki nożnej stając się najskuteczniejszym strzelcem wszechczasów w barwach reprezentacji. Kiedy zabrzmiał ostatni gwizdek w Erywaniu, oczekiwano na wynik z Podgoricy, gdzie Czarnogóra mierzyła się z Danią. Zwycięstwo Danii sprawiło, że awans na Mistrzostwa Świata nie został przypieczętowany już w czwartkowy wieczór.

Spotkania z cyklu Business Mixer to okazja do integracji środowiska związanego ze studiami Executive MBA realizowanych przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. W miłej atmosferze piłkarskiego święta nie zabrakło ciekawych rozmów, wymiany poglądów, a także dzielenia się swoim bogatym, biznesowym doświadczeniem. Niektórzy spróbowali swoich sił na tanecznym parkiecie, udowadniając, że studenci Executive MBA to także doskonali tancerze. Następny Business Mixer już wkrótce!

Absolwenci EMBA, którzy zainteresowani są udziałem w kolejnych spotkaniach EMBA, mogą się kontaktować w tej sprawie z Krzysztofem Pajączkiem ([email protected]).