Business Mixer z piłką nożną w tle

Ok. 130 osób reprezentujących różne programy MBA realizowane głównie w Warszawie, wzięło udział w kolejnym Business Mixerze organizowanym w klubie Proxima przez Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. Tym razem uczestnicy wydarzenia mieli okazję posłuchać prezentacji Macieja Sawickiego, jednego z absolwentów programu Warsaw-Illinois Executive MBA, pełniącego obecnie funkcję Sekretarza Generalnego PZPN.

Spotkania z cyklu Business Mixer mają na celu networking oraz integrację osób, które ukończyły lub obecnie realizują programy MBA na różnych uczelniach. Głównym partnerem wydarzenia była firma Deloitte, a organizację wsparły również Reesco oraz Adaptive.

Spotkanie otworzyli Tomasz Kacprzak i Krzysztof Pajączek, odpowiednio Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. Po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia, mikrofon przejął moderator – Wojciech Górniak z firmy Deloitte. Przedstawił on specjalnego Gościa wydarzenia i zaprosił do wysłuchania prezentacji PZPN 5 lat temu, a dziś – budowanie marki organizacji sportowej

Maciej Sawicki przedstawił niezwykłą drogę, jaką przeszedł Polski Związek Piłki Nożnej od 2012 roku. Omówił cztery filary, na których opiera się działalność Związku, a także przedstawił plany dalszego rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Imponująca działalność i osiągnięcia Polskiego Związku Piłki Nożnej na przestrzeni ostatnich 5 lat (m.in. odbudowanie wizerunku federacji, zwiększenie ponad 2,5-krotnie budżetu PZPN do ponad 200 mln złotych rocznie, sukcesy sportowe Reprezentacji Polski) stanowiły jeden z tematów późniejszych rozmów kuluarowych. Uczestnicy Business Mixera byli pod wrażeniem skali i rozmachu aktywności Związku w takich dziedzinach jak szkolenie i rozgrywki, grassroots (piłka amatorska) a także inicjatyw w zakresie promocji i popularyzacji piłki nożnej w Polsce, które sprawiają, że piłka nożna umacnia swoją niepowtarzalną pozycję sportu nr 1 w Polsce. Więcej szczegółów nt. działalności PZPN i aktualnych wydarzeń można znaleźć na stronie Związku: www.LaczyNasPilka.pl

Po niezwykle interesującej prezentacji, uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań. Dotyczyły one przyszłych działań Związku, a także m.in. udziału Polski w Mistrzostwach Świata. Maciej Sawicki uniknął jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, które miejsce zajmie Polska na najbliższych Mistrzostwach Świata. Tak więc wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy.

Część oficjalną wydarzenia zakończył Tomasz Ludwicki, Dyrektor Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Podziękował on organizatorom za kolejne interesujące spotkanie i wyraził zadowolenie,  że tak wiele osób uczestniczy w Mixerze.

Pozostała część wieczoru upłynęła pod znakiem ciekawych rozmów, wymiany poglądów, dzielenia się doświadczeniem. Tradycyjnie wśród gości nie zabrakło zdolnych tancerzy, którzy wykorzystali sposobność do poruszania się po parkiecie.

Następny Business Mixer już 9 marca 2018 r.  Szczegóły wkrótce.

Zachęcamy do udziału.

GALERIA