EMBA@UW - pierwsze miejsce w rankingu Eduniversal 2018!

W dniach 16-19 października 2018 r. w Dubrovniku odbyła się XI edycja rankingu Eduniversal. Wzięło w niej udział 1000 dziekanów szkół biznesu ze 154 krajów świata.

Dziekani w głosowaniu oceniali szkoły w dwóch głównych kategoriach:
- The Best Business Schools
- The Best Masters & MBA Programs.

Jesteśmy niezwykle dumni, że EMBA@UW zajęła pierwsze miejsce wśród programów MBA w Europie Środkowej i Centralnej, uzyskując 5 Palms of Excellence i wyprzedzając uznane programy z Sankt Petersburga, Ljubljany czy Pragi, a także kilka uczelni z Polski, w tym SGH Executive MBA (miejsce 6) i Executive MBA organizowane przez Uniwersytet Koźmińskiego (miejsce 9). 5 Palms of Excellence oznacza: Universal Business School with Strong Global Influence.

Link do rankingu: http://www.best-masters.com/ranking-master-executive-mba-in-eastern-europe/executive-mba-at-university-of-warsaw-university-of-warsaw-faculty-of-management-informations.html

Informacje o rankingu Eduniversal:

Eduniversal, z siedzibą w Paryżu, jest globalną agencją rankingową specjalizującą się w szkolnictwie wyższym. Firma ma ugruntowane doświadczenie w zakresie oceniania instytucji akademickich i programów we Francji od 1994 r., a na arenie międzynarodowej od 2007 r. Misja Eduniversal to zapewnienie osobom zainteresowanym nauką, bez względu na ich narodowość, poziom dochodów i wykształcenie, narzędzi i wiedzy specjalistycznej, ułatwiających poruszanie się w najlepszych globalnych możliwościach edukacyjnych i dokonywanie właściwych wyborów osobistych, od wyboru instytucji akademickiej aż po realizację ścieżki kariery zawodowej. Ponadto Eduniversal zapewnia dogłębną wiedzy na temat studiów akademickich na całym świecie wszystkim interesariuszom szkolnictwa wyższego w celu aktywnego wspierania wymiany międzynarodowej między szkołami, ułatwiania mobilności profesorów i studentów oraz pomocy specjalistom HR w identyfikowaniu wyspecjalizowanych talentów.

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl