emba@uw najbardziej prestiżowym Programem MBA w Polsce '2016

Prof. Maria Romanowska i dr Tomasz Ludwicki
foto: Adam Zegiel (za: www.perspektywy.pl)

W środę, 14 grudnia 2016 r., Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki najnowszego Rankingu najlepszych Programów MBA w Polsce.
Program Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zajął II miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu MBA Perspektywy 2016.
Kapituła rankingu, której przewodniczyła prof. Elżbieta Mączyńska, Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomistów, doceniła także znaczenie Programu, przyznając mu najwyższe noty oraz I miejsce w kategorii „Ranga i Prestiż Programu MBA”.
Uznanie uzyskali także wykładowcy Programu, najwyżej oceneni przez Kapitułę w kategorii Jakość kadry naukowo-dydaktycznej". Nasz Program EMBA otrzymał również najwyższą ocenę za "korzyści z uzyskanego dyplomu".
Szczegółowe wyniki rankingu są dostępne tutaj.

Relacja z gali wręczenia nagród w Rankingu MBA Perspektywy 2016 znajduje się tutaj