EMBA@UW partnerem Bizneswoman Roku - Ruszyło głosowanie

Program Executive MBA@UW został partnerem IX edycji Konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego każdego roku przez portal Sukces Pisany Szminką: www.sukcespisanyszminka.pl .  Zgłoszone do Konkursu kandydatki będą rywalizowały w następujących kategoriach: Moja Firma, Liderka w Korporacji, Start-up roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na biznes, Nauka i biznes, Influencerka roku oraz Grand Prix "Kobieta Sztuki".

W tym roku, po raz pierwszy, została zaproponowana także kategoria, w której nominowani będą mężczyźni, realizujący działania na rzecz promowania różnorodności i budowania kultury włączającej, równości płci i wspierania kobiet w biznesie: "Male Champion of Change".

Udział w Konkursie Bizneswoman Roku jest bezpłatny, a kandydatki do najnowszej edycji można zgłaszać do 30 listopada 2017 r. za pośrednictwem strony: www.bizneswomanroku.pl. Zapraszamy do udziału!

Ruszyło głosowanie! Zapraszamy!

https://sukcespisanyszminka.pl/trwa-glosowanie-influencerke-roku-biznes-pisany-szminka/

 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl