EMBA@UW partnerem Konkursu Bizneswoman Roku 2015

Program Executive MBA@UW był partnerem tegorocznej edycji Konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego od sześciu lat przez portal Sukces Pisany Szminką. 

Gala wręczenie nagród i statuetek odbyła się 25 lutego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Uroczystość była rekordowa pod wieloma względami – zarówno, jeśli chodzi o liczbę gości, jak i finalistek. Przewodniczącą Jury Konkursu Bizneswoman Roku 2015 była dr Irena Eris.

Narody i statuetki wręczono w czterech kategoriach: Debiut Roku, Moja Firma, Korporacja i Działalność na Rzecz Kobiet. Przyznane zostały także dwie nagrody specjalne – Kobieta w Nowych Technologiach oraz Bizneswoman Publiczności, na którą głosowali internauci. W tej ostatniej kategorii nagrodę w postaci studiów Executive MBA@UW otrzymały Panie Monika Żochowska oraz Ewa Dudzic, założycielki firmy Phenicoptere. Nagrodę wręczył prof. Jan Turyna, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego prof. Jan Turyna


 

 

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl