EMBA@UW partnerem Konkursu Bizneswoman Roku 2015

Program Executive MBA@UW był partnerem tegorocznej edycji Konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego od sześciu lat przez portal Sukces Pisany Szminką.

Gala wręczenie nagród i statuetek odbyła się 25 lutego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Uroczystość była rekordowa pod wieloma względami – zarówno, jeśli chodzi o liczbę gości, jak i finalistek. Przewodniczącą Jury Konkursu Bizneswoman Roku 2015 była dr Irena Eris.

Narody i statuetki wręczono w czterech kategoriach: Debiut Roku, Moja Firma, Korporacja i Działalność na Rzecz Kobiet. Przyznane zostały także dwie nagrody specjalne – Kobieta w Nowych Technologiach oraz Bizneswoman Publiczności, na którą głosowali internauci. W tej ostatniej kategorii nagrodę w postaci studiów Executive MBA@UW otrzymały Panie Monika Żochowska oraz Ewa Dudzic, założycielki firmy Phenicoptere. Nagrodę wręczył prof. Jan Turyna, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego prof. Jan Turyna