EMBA@UW – najlepszym merytorycznie Programem MBA w Polsce!

W czwartek, 20 listopada 2014 r., Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki jubileuszowego, piątego Rankingu  najlepszych Programów MBA w Polsce –MBA Perspektywy 2014.
Program Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zajął II miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu MBA Perspektywy 2014 i został najwyżej notowanym programem wśród programów oferowanych przez uczelnie publiczne. Kapituła rankingu, której przewodniczyła prof. Elżbieta Mączyńska, Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomistów, doceniła także merytoryczną jakość Programu, przyznając mu najwyższe noty oraz I miejsce w kategorii „Curriculum oraz merytoryczne cechy Programu”. Uznanie uzyskali także wykładowcy Programu, wysoko ocenieni w wynikach rankingu. Najwyższe noty przyznali także Programowi jego studenci i absolwenci, którzy również uczestniczyli w procesie jego oceny.Szczegółowe wyniki rankingu są dostępne tutaj.

Obejrzyj galerię>