Fotorelacja z wyjazdu do Cambridge - zobacz zdjęcia

W dniach 9-12 lipca odbył się długo wyczekiwany wyjazd studyjny do Cambridge, „Cambridge Interlude”. W wydarzeniu wzięli udział nasi studenci i studentki, ale również absolwenci i absolwentki.

Cambridge Interlude to program szyty na miarę, zaprojektowany specjalnie dla programu Executive MBA, aby odbyć krótką podróż studyjną do Cambridge w Anglii. Program Cambridge Interlude składa się z intensywnego zestawu wykładów i interaktywnych seminariów prowadzonych przez profesorów z University of Cambridge i innych wiodących uniwersytetów europejskich. Cambridge Interlude jest skierowany do wysoko rozwiniętych intelektualnie, zdolnych i ciekawych kadry kierowniczej, którzy chcą zapoznać się z intelektualnymi i praktycznymi wyzwaniami przyszłości w swoich dziedzinach w interdyscyplinarnym środowisku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia!

Zobacz fotorelację z wyjazdu do Cambidge