Graduacja 2020 - RELACJA i ZDJĘCIA

Uroczysta Graduacja studentów programu Executive MBA@UW: 19 września 2020

W sobotę, 19 września 2020 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Graduacja studentów programu Executive MBA@UW.  W reżimie sanitarnym, w największej auli  Wydziału, dyplomy MBA oraz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych odebrali nasi tegoroczni Absolwenci. Gratulujemy wszystkim studentom wspaniałych wyników w nauce, w szczególności wszystkim wyróżnionym za najwyższą średnią ocen oraz nagrodzonym za przygotowanie najlepszych projektów doradczych!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Partnera Programu Executive MBA@UW:

Banku Pekao S.A.

oraz Pana Leszka Skiby, Wiceprezesa Banku kierującego Pracami Zarządu, który zaszczycił naszą uroczystość okolicznościowym wykładem.

Dziękujemy także J.M. Rektorowi

Uniwersytetu Warszawskiego ,

Prof. Alojzemu Z. Nowakowi, który był tego dnia z nami, a także prof. Grzegorzowi Karasiewiczowi, Dziekanowi

Wydziału Zarządzania UW

oraz naszym kolegom i koleżankom z Wydziału, którzy pomogli nam zorganizować całą Uroczystość w bezpieczny, zgodny z zaleceniami epidemiologicznymi sposób. Podobnie jak w latach ubiegłych, na Graduacji nie mogło również zabraknąć Stowarzyszenia Absolwentów programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim w osobie Prezesa Stowarzyszenia, Sylwestra Wybranowskiego.

Gratulujemy wszystkim Studentom, którzy tego dnia odebrali swoje dyplomy z rąk, Dyrektora programu Executive MBA@UW, dr Tomasza Ludwickiego, i witamy w gronie Absolwentów!

Więcej zdjęć z Graduacji 2020 jest dostępnych w Galerii.

 

Zdjęcia: Tomasz Myśluk

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl