Graduacja i Bal Absolwentów - 19 września!

GRADUACJA ABSOLWENTÓW

Graduacja absolwentów odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 10:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomy odbierać będa absolwenci XXVI i XVII edycji EMBA@UW.

Z powodu pandemii wyjatkowo, w tym roku na Graduację nie zapraszamy osób towarzyszących oraz "szeroko" Absolwentów z powodu obostrzeń nałożonych w celu zachowania bezpieczeństwa uczestników. Dyplomy w tym roku odbierze aż 120 osób.

BAL ABSOLWENTÓW 

Bal Absolwentów WIEMBA Warsaw-Illionois oraz Executive MBA@UW ODBĘDZIE SIĘ  19 września 2020r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00.

Termin balu  jest powiązany z zaplanowaną na ten sam dzień uroczystą graduacją kolejnych nitek absolwentów EMBA@UW. Tym samym graduowani dołączą do grona blisko 1200 absolwentów, którzy ukończyli już program EMBA@UW.

Miejsce: Hotel Westin, Aleja Jana Pawła II 21,  https://www.westin.pl/ 

 

Termin zgłoszeń i wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać niezwłocznie na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW „Nowy Świat”.

Nr konta: 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250)

Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. 

Zgłoszenia adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.comPo przesłaniu maila i wpłacie opłaty otrzymacie potwierdzenie uczestnictwa.

Miejsce garażowe w hotelu: 20 bezpłatnych miejsc parkingowych, o przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń na adres krzysztof.pajaczek@gmail.com

ILOŚĆ MIEJSC: 152 osoby. Ograniczenie jest związane z obostrzeniami wynikającymi z pandemii.

Koszt udziału w Balu:

  • bezpłatny - dla członków stowarzyszenia, którzy opłacili składkę członkowską w wersji Premuim za 2020r. (500 zł/rok). 
  • 250 zł dla członków Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2020r. w wysokości 150 zł.
  • 300zł dla pozostałych, w tym absolwentów programu Executive MBA@UW i dla osób towarzyszących. 
  • Ze względu na fakt, na trudną sytuację wielu naszych partnerów, głównie wynikająca z niepewności związanej z pandemią, nie mamy potwierdzenia chęci wsparcia finansowego ze strony strategicznego partnera Balu. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zmianie opłaty za bal. Nowe stawki nie dotyczą osób które już opłaciły uczestnictwo w Balu.  

Na stolikach będą wizytówki imienne, w związku z tym, gdy ktoś będzie na balu z osoba towarzyszącą to proszę również o podanie imienia i nazwiska partnerki/partnera.

Zachęcam również do zapoznania się/przypomnienia sobie relacji z ostatnich balów absolwentów MBA@UW:

http://www.alumni.org.pl/podsumowanie-studiow-tanecznym-krokiem/#more-1544

 

GOLD PARTNER BALU ABSOLWENTÓW - Spółka Elgór+Hansen S.A.

Spółka Elgór+Hansen S.A. zajmuje się projektowaniem oraz produkcją aparatury elektrycznej zasilającej oraz łączeniowej do maszyn stosowanych w górnictwie, podzespołów elektronicznych, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych, realizacją przemysłowych systemów automatyki, opracowywaniem projektów technicznych systemów i urządzeń oraz integracją systemów zasilania i automatyki. Spółka prowadzi  działalność w kraju i za granicą https://elgorhansen.com/.

JEŻELI CHCESZ ZOSTAĆ SPONSOREM BALU ABSOLWENTÓW

Zapraszamy do kontaktu, i do pomocy dla Stowarzyszenia Absolwentów, która nie zawsze musi mieć charakter finansowy. W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

 Sylwester Wybranowski (604 272 433)  & Krzysztof Pajączek (723 998 528)

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Szturmowa 1/3
02-678 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl