Inauguracja EMBA@UW 2017/2018

Z radością zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018 Programu Executive MBA na Uniwersytecie warszawskim, która odbędzie się w piątek, 6 października 2017 roku, o godzinie 18:00, w Auli Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, I piętro, budynek B, ul. Szturmowa 1/3, Warszawa.

Tegoroczną inaugurację zaszczyci swoją obecnością prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Prosimy o potwierdzenie udziału mailowo lub telefonicznie: emba@uw.edu.pl, tel. 226253283.

Będzie nam niezmiernie miło powitać wspólnie z Państwem Nowy Rok Akademicki.

Dr Tomasz Ludwicki

Dyrektor Programu Executive MBA@UW