Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów

W czwartek, 15 kwietnia odbyła się uroczysta Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów – programu rozwojowego adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego, finansowanego ze Zintegrowanego Programu Rozwoju na rzecz UW.

Program jest realizowany przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania przy WZ UW we współpracy z Sekcją ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich działającą przy Biurze Spraw Pracowniczych.

Więcej informacji pod linkiem:

Inauguracja II edycji Akademii Dziekanów | ZIP : Zintegrowany Program Rozwoju UW