Integracja Absolwentów EMBA - Rejs

Wszystkich Absolwentów naszego Programu EMBA zapraszamy na Integrację w niezapomnianych okolicznościach przyrody

Executive MBA to nie tylko zdobycie dodatkowych kompetencji. Równie ważnym elementem jest networking. W związku z powyższym w ramach integracji absolwentów i słuchaczy EMBA organizujemy rejs żeglarski na Morzu Śródziemnym  - Sardynia/Korsyka. Impreza ta adresowana jest tylko dla absolwentów/aktualnych słuchaczy EMBA.

Są jeszcze wolne miejsca! Doświadczenie żeglarskie nie jest konieczne.

Termin: 16-23 września 2017

Miejsce czarteru: Portisco/marina Cala dei Sardi, koło Olbii na Sardynii
Jachty: mamy czarterowane 2 komfortowe, kilkunastometrowe jachty (Oceanis 50 i Oceanis 48)

Koszt czarteru jachtów:

500 EURO lub 2250 zł od osoby

Osoby kontaktowa: Krzysztof Pajączek - CEO XXIII nitki EMBA: [email protected]

Zobacz na

Zdjęcia z poprzednich rejsów: