Konferencja Global Strategic Challenges 2014

12 grudnia 2014 w siedzibie Międzynarodowego Centrum Zarządzania odbyła się doroczna konferencja Global Strategic Management.

Uczestniczyli w niej absolwenci Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim oraz zaproszeni goście.

W ramach cyklicznych spotkań Global Strategic Challenges pragniemy prezentować wyzwania stojące przed menedżerami firm zarządzanych przez naszych absolwentów, jak również dyskutować na temat najnowszych teorii, metod i narzędzi z dziedziny zarządzana.

W tym roku swoimi doświadczeniami w zakresie strategii budowania marki Polski podzielił się z nami absolwent X edycji Programu Executive MBA, Szymon Gutkowski, Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający Agencji Reklamowej DDB Warszawa, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, Doradca Społeczny Prezydenta RP.

Podobnie jak w ubiegłych latach uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z najlepszymi projektami doradczymi wdrożonymi przez absolwentów ostatnich edycji naszego Programu, a także podyskutować na temat sukcesów oraz aktualnych problemów w ich organizacjach.

Więcej informacji na stronie konferencji.

Obejrzyj galerię>