Konferencja Global Strategic Challenges 2014

12 grudnia 2014 w siedzibie Międzynarodowego Centrum Zarządzania odbyła się doroczna konferencja Global Strategic Management.

Uczestniczyli w niej absolwenci Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim oraz zaproszeni goście.

W ramach cyklicznych spotkań Global Strategic Challenges pragniemy prezentować wyzwania stojące przed menedżerami firm zarządzanych przez naszych absolwentów, jak również dyskutować na temat najnowszych teorii, metod i narzędzi z dziedziny zarządzana.

W tym roku swoimi doświadczeniami w zakresie strategii budowania marki Polski podzielił się z nami absolwent X edycji Programu Executive MBA, Szymon Gutkowski, Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający Agencji Reklamowej DDB Warszawa, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, Doradca Społeczny Prezydenta RP.

Podobnie jak w ubiegłych latach uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z najlepszymi projektami doradczymi wdrożonymi przez absolwentów ostatnich edycji naszego Programu, a także podyskutować na temat sukcesów oraz aktualnych problemów w ich organizacjach. 

Więcej informacji na stronie konferencji.

Obejrzyj galerię>

Akredytacja AMBA

    Association of MBAs (AMBA) – jest międzynarodowym stowarzyszeniem zajmującym się badaniami z zakresu nauk o zarządzaniu.
 

    The European Foundation for Management Development (EFMD) - międzynarodowe zrzeszenie organizacji akademickich, biznesowych i społecznych. 
 
MCZ UW posiada akredytację AMBA od 2007 roku a akredytację EQUIS od 2017 roku

Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania
Uniwersytet Warszawski

ul. Nowy Świat 4
00-497 Warszawa
tel/fax: 22/ 625 31 26
tel/fax: 22/ 625 32 83
e-mail: emba@uw.edu.pl