Konferencja Global Strategic Challenges 2016

Doroczna Konferencja Programu Executive MBA@UW Global Strategic Challenges 2016 odbyła się w piątek, 22 stycznia  2016 roku, w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Banacha 2c w Warszawie. Każdego roku jest ona jednym z najważniejszych, merytorycznych spotkań naszych Absolwentów. Podczas Konferencji prezentowane są najnowsze teorie, metody i narzędzia z dziedziny zarządzana oraz wyzwania stojące przed menedżerami firm.

W tym roku, wykład przewodni zatytułowany "Big Data, Business Models and Future Technology" wygłosił prof. Philippe De Brouwer, nowy wykładowca naszego Programu Executive MBA@UW, www.de-brouwer.com.  Wykład na temat kulturowych różnic w komunikacji przedstawiła Pani Joanna De Brouwer, reprezentująca Partnera Konferencji, Firmę SRI Executive Search. Tomasz Michałowicz oraz Paweł Rakowski, Absolwenci 22-giej edycji naszego Programu EMBA@UW zaprezentowali własny projekt doradczy przygotowany na zakończenie studiów dla Fundacji JiM, Autism Help: How to create a better world for autistic children in Poland. And how to finance it. Presentation of the project for the JiM Foundation. Na zakończenie spotkania głos zabrał dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor Programu Executive MBA@UW, który przedstawił planowany wyjazd studentów obecnej edycji Programu Executive MBA@UW do Mumbaju w Indiach, w którym mogą wziąć udział także Absolwenci.

Kolejna Konferencja GSC2017 odbędzie się za rok. Już dziś zapraszamy!

Partner Konferencji Global Strategic Challenges 2016:

Obejrzyj galerię>